Sayec Sayec 03.11.2024, 17:29:08 9 + #f1 brakuje zeby lando gdzies wypadl i jeszcze raz zamiana pozycji xD
fat_american_kid fat_american_kid 03.11.2024, 17:29:41 via Wykop 1 + @Sayec: XD piekny to bylby skrot
Boncz3k Boncz3k 03.11.2024, 17:07:25 6 + #f1 Kurła ale że Okoń na 2s odjechał to bym się nie spodziewał
Sayec Sayec 03.11.2024, 17:09:01 via Wykop 0 + @Boncz3k: pytanie czy max sobie nie robi miejsca, bo po prostu nic nie widzi jak jedzie za oconem
ithlinneaegli ithlinneaegli 03.11.2024, 16:46:29 0 + #f1 o 19 jestem umówiona z koleżanką. Myślicie, że się skończy to wszystko do tej pory? XD
Sayec Sayec 02.11.2024, 19:05:36 3 + #f1 dzisiaj nie jedziemy, jutro start do wyścigu kolejnością z fp1, ale będzie deszcz więc kilka kółek za SC, jak w Belgii 21, i Norris wygrywa Verstappen bez punktów