lol. Prime mu płaci m.in za zasięg (= marketing i sprzedaż), a gość zakłada osobny profil, żeby odseparować wpisy nt walk. przecież na głównym koncie ma co najmniej 20 tys. obserwujących. a na nowym ile...? 200 osób? to jest ledwo 1% jego gr odbiorczej. Prime, wy się na to zgadzacie?
źródło: 6ed328096d589c9468ee271475f3efe83fe5c7a0f6ea545df43db88b4720d2de
Pobierz#polskiedomy