Ostatnie czytam te wasze żale w stosunku do pracodawców to ja może wyleję ten duży kubeł zimnej wody. Rekrutacja do sekcji wysyłki zamówień: Dwie młode kobiety, jedna w trakcie rozmów oznajmia, że w sumie to ona już szuka pracy na wakacjexD Druga kobieta: Już umówiliśmy się na jutrzejszy dzień na 17:00 do wdrożenia na stanowisko i przed chwilą dostałem telefon, że ona już nie jest zainteresowanaxD
@Protectorx: Ale to podpisaliście z tą drugą jakaś umowę i ją bezczelnie złamała? Bo jak tak to absolutnie karygodne. Czy klasyczne umówienie się na gębę, bezpłatny dzień wdrożeniowy i nagle zdziwienie, że pracownik traktuje was tak samo jak wy jego? xD
To jest niesamowite jak z największego cuckolda kreuje się teraz ultra giga chadaxD Cuck dał się uyebać polkom na wszelkie możliwe sposoby i teraz ta chorągiewa udaje, że tej przeszłości cuckolda nie było a wykopki temu przyklaskująxD
@Protectorx jak udaje, ze nie było. Wielokrotnie o tym wspominal cisnąc bekę z samego siebie. Mówił, że byl glupi, bo dał się wciągnąć w ten krąg feministyczny.
@Przedlak95: raczej na glovo legalne bo jest nawet info, że po drodze kurier realizuje jeszcze inne zamówienie. No ale żeby dostarczyć zimne gastro w małym powiatowym to serio trzeba być nieudolnymxD
@Protectorx bo do hp (specjalnie z małej) instaluje się tylko sterownik. Nic wiecej i nic poza tym. I pod żadnym pozorem nie instalujesz smartów, nie aktualizujesz firmware'u i innych chvji-mui. Sterownik może być dedykowany lub uniwersalny, ale ten drugi czasami nie działa po aktualizacjach. W robocie mam z 10 modeli kupionych przez ostatnie 15 lat - każdy działa a ich serwisowanie konczy się na wymianie rolki pick-up rollera lub folii jak
Da się zablokować kuriera #glovo ? Chodzi o to, że ruska pała nie potrafi w czas przywieźć zamówienia a jako, że jest to miasto powiatowe to taka opcja by się przydała bo jest szansa, że znowu ten zj.b przejmie zamówienie.
Ej ale serio powinna powstać hollywoodzka produkcja o Kubicy Jego trudne początki za gówniaka Dość widowiskowy wypadek w GP Kanady Rok później wygrana GP Kanady Barierka moment Wygrana w Lemans
@Protectorx: nie zapomnij o tym że on już miał renke też r-------ą, bo się rozdupcyli chyba porsche. On na pasażerze i jechał w F3 ze śrubami w ręce xD. Że zacytuję : 2003 - Pierwszy wypadek, który opóźnił karierę Roberta Kubicy wydarzył się w 2003 roku. Polak miał debiutować w Formule 3 Euroseries, ale jako pasażer uczestniczył w wypadku samochodowym. Doznał wielomiejscowego złamania ręki, a kość została połamana na pięć
@Protectorx: Tam jest nawet więcej kontentu: 1. Początki kariery 2. Pierwszy poważny wypadek i śruby w rękach 3. Pierwsze kroki w Formule 3, w Formule 1, wygrana Kanady. Po drodze poważny wypadek, niezłe wyniki w BMW. 4. Na stole kontrakt z Ferrari w F1 zatrzymany przez wypadek i poważne uszkodzeniem ręki 5. Rehabilitacja, walka o zdrowie. Znak zapytania czy kiedykolwiek będzie się jeszcze ścigał. Kariera
Ten Rentier z Wykresem to taki typowy banan z romansideł typek z wyj.banym ego gdzie skacze wokół kobiety a ta fixuje się na punkcie spierdoxa który też ma niecne zamiary xD
#gonciarz #kanalzero