Drodzy tagowicze, co wy na to żeby zrobić listę szotów ze skandalicznymi zachowaniami zb-0ka i podesłać pewnej znanej psycholog na insta i domagać się od niej interwencji z racji tego słabina traktuje ludzi i kobiety? Ona nie ogląda wb więc nie ma pojęcia co się działo i dzieje nadal #bigbrother
Szkoda mi Kamila który mówi do Wiktora ze ufa mu bezgranicznie (kiedy gadali w kuchni o sytuacji w której on mu grzebał w walizce). Jezusie gdybys tylko wiedział ile razy ci rąbał dupę :/ #bigbrother
Przypominając sobie pierwsze 2 tygodnie tej edycji i patrząc na to wszystko co dziś się dzieje,zastanawiam się jak to wszystko się z-----o. Zaczynając od produkcji, która ma w------e totalnie na zadania tygodniowe, na wyciągnie konsekwencji, na jakąkolwiek aktywność ze swojej strony, brak pomysłu i organizacji programu(choć przyznam, że sala zadań była zajebiscie robiona na zadania). Następnie relacje w domu WB, 2 pierwsze tygodnie były zajebiste, był potencjał, zgrana ekipa,piateczki, buziaki, żarty, były
@TheLiveFan: Dawid zaczął naskakiwać na Dawida z konkretnych powodów. Po pierwsze nie wytyka się garbatemu, że jest garbaty. Obsadzenie bliźniaczek w roli walenia, słonia, hipopotama było bardzo słabe. Mógł je nazwać np sarenką i żyrafą albo elfami. Po drugie podkablował Dawida do WB kwestionując sposób pokonywania liny przez Dawida. Donosicielstwo ma raczej we krwi - wiele tygodni potem Przemek mu to wytknął, gdy Kamil podkablował kogoś w trakcie czołgania się
Co do Wiktora, w-----a mnie ten wiejski cwaniaczek, to obgada, to szyderę z kogoś pociśnie, a słoma z butów wystaje i to spojrzenie jedno oko na Maroko drugie na Kaukaz. Ble co obślizgły typ( ͡°͜ʖ͡°) #bigbrother
Kamil chyba słabo czyta uczestników, bo objawy ich sympatii, gdy pocieszali go po wyjściu Ewy zinterpretował na poważnie i bez ironii "to nie jest tak, że mnie nie lubią albo nawet nienawidzą. Oni mnie lubią, nawet kochają".
@Kw73: Zaczynam, w reakcji na uwielbienie Kamila tutaj, zaczynam mieć wysypkę. To normalny facet, czasami głuptas, czasami sympatyczny, czasami cham, czasami nijaki, najczęściej drażniący. Nie umiem dostrzec mirkowego punktu widzenia, starałam się ( ͡º͜ʖ͡º)
@Kw73: wobec tego mam więcej z madki niż ty, bo mi się już przejadły te niesnaski. Rzeczywiście podobało ci się, gdy wyjaśniał Martynę w kwestii nieczytania książek? Raczej niemiłe zwłaszcza wobec osoby, którą rzekomo się opiekuje. Fakt, Martyna jest prosta ale czy to powód by z niej robić wała przed wszystkimi widzowcami? No i takich drobiazgów jest pełno, one mnie zniechęcają do Kamila jako człowieka.
@kate-feather: Czy było jasno powiedziane Kamilowi, że to kaszanka dla niego? Bo gdy Bartek wszedł, to odstawił kaszankę na podłogę i poszedł się witać z uczestnikami. Może myślą że to prezent powitalny dla wszystkich?
Dzień dobry czwartku!!! U mnie na pulpicie niewiele się zmieniło. Moje serce zawsze się raduje z rana gdy Jezusa buzia roześmiana mnie wita. SIEMA! ALBO SIE NIE MA! #bigbrother
Jeszcze do mieszkańców nie doszło że lepiej nie nomonować Kamila bo każdy z nim przegrywa. Jeśli Ewa odpadnie to ciekawe kto będzie następny. #bigbrother
@Kama05: To nie ma żadnego strategicznego uzasadnienia, bo wystawienie dwóch wafli TAKŻE skutkuje wypadnięciem któregoś z nich, a tak to kuszą szansę, że a nuż uda się za którym podejściem Kamila wywalić.
Ok, niektóre zachowania Kleszcza były trochę kompromitujące, ale to normalne w takim programie, każdy takie ma. Laska natomiast zachowuje się jakby przynajmniej ze dwie koleżanki Kleszczu zaliczył w programie na wizji. Ta zamiast złagodzić odbiór, pokazać wsparcie i okazać pozytywne uczucia to mu dojeżdża po całości. Albo jest ustawiona i to szopka albo ma naprawdę poważne problemy ze sobą. #bigbrother
@Nazanzibar: @Bujak: ona mówiła kiedyś, że takiego go nie znała. Jeśli go poznała tak jak my, to nie dziwota, że nie chce go, mimo że nic grubego nie zrobił.
Mi sie wydaje, ze ten udzial w bb i te sztucznie odegrane akcje z Natanem i Kamilem, te wpatrywania sie w okno, przesadne reakcje, wpadanie w rozpacz, wzrok pelen obledu (widoczny zwlaszcza podczas nominacji wczoraj na arenie w PZ) to dalej jest znowu proba zwrocenia na siebie uwagi i proba wolania o pomoc... powinien sie nia tam zajac psycholog i codziennie powinna miec terapie z nim a jak nie bedzie sie polepszac