@Visq: @McBlyat: Ja 3 Raidy za soba jak narazie, tylko na jednym zginalem. Raz wyszedlem jako scav, drugi raz PMC. Poki co gram same customs. Jakbyscie byli chetni na meczyk to moge podrzucic swojego Discorda. Przydalby sie jakis nauczyciel ;d
Gra ktoś? Dostałem dostęp do bety, ale zastanawiam się jeszcze co do kupna bo chce pograc z kimś. Nazbierałem troche lootu, ogarnałem mape custom, ale samemu byłem dwa razy i dosyc szybko zaliczałem zgon.
Pytanie do eksperta, wie ktoś jak przywrócić zakładki bez żadnego możliwego zapisanego backupu? Zalogowałem się do chrome i mi wróciły zakładki sprzed pół roku, nie powiem, jest to lekko problematyczne, bo miałem tam dużo ciekawych informacji, za jakąś radę płacę plusem i szczerym uznaniem ( ͡°͜ʖ͡°) #kiciochpyta #google #niewiemjaktootagowac #pomocy
@wuut: Dave Price byl troche zabawnym wykladowca ;s zwlaszcza te prezentacje w Power Pointcie, niebieskie tlo i zolte napisy ;d Wspomnienia wracaja do wykladow z C A to juz krazylo chyba wsrod wszystkich studentow XD http://aberwiki.org/DavePrice
Dzisaj jadac do pracy motocykl mi zaczal sie dlawic a pozniej zgasl i juz nie dalo rady go odpalic. Po paru godzinach zaczal krecic rozrusznikiem, ale wyglada na to ze akumulator wyladowany.
Dodam ze ostatnio zlapala mnie niezla ulewa i wtedy bylo podobnie, ale jakos dojechalem do domu.
@BajerOp: @bartis55: @poszukiwacz_zaginionej_szparki: Dobra mirki, udalo sie odpalic na pych, troche dlawil sie na poczatku, ale jak zlapal temperature to juz bylo spoko, do domu udalo mi sie dojechac a mam 10 mil/16km. Podczas jazdy ani razu mi sie nie dlawil ani nie zgasl. Jutro sprawdze ladowanie multimetrem, jesli wszystko ok to trzeba bedzie szukac gdzie indziej.
czasami wieczorami nam brakuje 4tego do teamu, szukamy kogos kto ma 150h+ played i pare winow na koncie, moze strzelac tak sobie, o ile slucha sie teamu, dawac nicki
#escapefromtarkov