Powinno wejść. Liquid ma spore szanse z virtusami teraz, na ostatnim majorze było ledwo ledwo, a teraz virtusi bez snaxa. Good luck! A co do tej doty to nie wiem :D
@Sal9997: LG potrafi ugrać na inferno z każdym? Bez szans byli kiedyś na tej mapie przeciwko Liquid. LG też sprawuje się lepiej na LAN'ach. Ale mimo wszystko Navi powinno wygrać.
Hej Mireczki z #csgo :) Dzisiaj prawdopodobnie będę miał nowy komputer, na którym z chęcią zapoznam się z nowym csem - na 1.6 za dzieciaka spędziłem wieeeele godzin, teraz miło będzie pójść z duchem czasu i pograć w nową wersję policjantów i terrorystów ( ͡°͜ʖ͡°) Pytanie do Was - jak zacząć? Pobieram zapewne steam, i tam kupuję csa, tak? Na początek chciałem kupić jakąś
@robertx: A i jest nowy granat zapalający/mołotow. Menu kupowania broni też jest nowe (bardzo fajne) no i nie trzeba ammo kupować jak w 1.6. Ogólnie to szybko się przyzwyczaisz ;)
#csgolounge #betujzkapsluszem #csgobets
źródło: comment_ehwDzoZ8cXtJ1TC1B5Ohy5GQtQYzRs1s.jpg
Pobierz