#nba nie zdziwię się jeśli Presti będzie w to lato handlował Holmgrenem, w przyszłym sezonie OKC będzie najdroższą drużyną w lidze z czego Chet będzie zarabiał 41mln. Chcąc coś wygrać w najbliższych latach trzeba będzie zawsze pokonać Spurs, a Holmgren jest w serii z SAS średnio przydatny bo boi się Wembiego. Najlepiej wymienić go na wschód.
Przecież Kwiecień nie wsadził w Wieczystą tyle co Piast czy Śląsk dostały od swoich miast, serio myślicie, że tu chodzi jedynie o kasę? XD #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
A może by tak rzucić wszystko i zacząć rysować roznegliżowane furrasy? ( ಠ_ಠ)
źródło: HFal0C0a8AAO2dO
Pobierzźródło: 1000138002
Pobierz