Gardzę #nintendo bo zawsze mieli Polaczków w dupie. Śmieszy mnie to że nawet jak Polaczek wydaje grę na tą platformę to nadal nie ma w grze języka polskiego. #gry #pcmasterrace #ps5 #xbox
źródło: 1000006298
Pobierz
źródło: 1000006298
Pobierz2k25 ludzie nie znaja podstawowego angielskiego xDd
źródło: comment_16239433340CjbuPKAc3YtIobIRo7KzJ.jpg
PobierzKomentator
od 30.05.2011
Rocznica
od 15.09.2025
Gadżeciarz
od 20.08.2013
Mikroblogger
od 10.07.2013
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Zrobiłem Faktoskop appkę i wtyczkę do Chrome, która pomaga rozkładać artykuły na czynniki pierwsze.
Pomysł wziął się z tego, że od strasznie długiego czasu czytałem różne teksty w polskich mediach i coraz częściej miałem wrażenie, że problemem nie zawsze są klasyczne fake newsy.
Często
źródło: image
Pobierz