Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Influ3nD

Influ3nD

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8716
  • Znaleziska 189
  • Mikroblog 8527
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 25
StdPtr
StdPtr
StdPtr
24.04.2026, 21:38:38
  • 23
Influ są jak typowa polska rodzina - cały rok wyzywają się i po sobie cisną, ale jak przychodzą święta to na te kilka dni kochają się i szanują XD #latwogang #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 24.04.2026, 21:39:40 via Android
  • 11
@StdPtr

chodź tu wersow co ze mną się nie napijesz? ty w ciąży czy chora
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 24.04.2026, 21:30:41
  • 1
Ale będzie jak zwymiotuje od zapachu w ciąży xD

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 24.04.2026, 21:24:41
  • 1
30 milionów i ewakuacja bloku z powodu zagrożenia biologicznego przez leżące na ziemi dredy.


#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
24.04.2026, 21:25:30 via Android
  • 0
@Influ3nD: wyobraziłem se to XDDD
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 24.04.2026, 21:22:03
  • 5
Tyle gości przez tyle dni a jedynie leśny dziad przyszedł i wchodzi na banie zmęczonemu organizatorowi o odpowiedzialności xD

#primemma #latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
24.04.2026, 21:54:39 via Wykop
  • 0
@Influ3nD: co mówił xD
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 24.04.2026, 21:15:07
  • 0
Fabijanskiemu dalej siedzi przegrana z Quebo xd

Dzwońcie po Kubę niech się też pochodzą bo chłopu to będzie siedzieć do końca życia

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 24.04.2026, 21:13:22
  • 1
Spotkanie teściów na live

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 24.04.2026, 21:11:42
  • 6
Fabijanski siedzi cicho jak jest temat ojcostwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdrawiam Maff

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goijden
Goijden
24.04.2026, 17:40:01
  • 19
#latwogang #zbiorka #cancerfighters sąsiadka po dostaniu w łapę od Piotrka za hałas
Goijden - #latwogang #zbiorka #cancerfighters sąsiadka po dostaniu w łapę od Piotrka ...

źródło: IMG_2039

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 24.04.2026, 17:43:16 via Android
  • 2
@Goijden

Łatwyhajs ksywa sąsiadki
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 17.04.2026, 20:35:00
  • 4
brawo panie prezydencie zgadzam się z wszystkim co powiedział


#kanalzero
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Volty36
Volty36
Volty36
18.04.2026, 07:00:03 via Wykop
  • 0
@Influ3nD: w Brighton wygrał Trzaskowski
  • Odpowiedz
MikSob1985
MikSob1985
17.04.2026, 04:04:34
  • 218
O poranku w 31. rocznicę tragicznego wybuchu gazu w wieżowcu przy alei Wojska Polskiego 39 w Gdańsku zapaliłem znicz pod tablicą upamiętniającą ofiary tego wydarzenia.

Wróciły wspomnienia gdyż mieszkałem w tym wieżowcu od przełomu 1989/1990 do 8 kwietnia 1995....

🖤

#gdansk
MikSob1985 - O poranku w 31. rocznicę tragicznego wybuchu gazu w wieżowcu przy alei W...

źródło: 1000130712

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 17.04.2026, 08:10:57 via Android
  • 1
@MikSob1985

Oszukać przeznaczenie.

Fajnie że pamiętasz o tragicznie zmarłych sąsiadach
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 15.04.2026, 19:07:52
  • 0
W STREFIE

W STREFIE

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 15.04.2026, 19:02:11
  • 8
Dyrektor już niezadowolony z minuty ciszy xD

#mecz
Influ3nD - Dyrektor już niezadowolony z minuty ciszy xD 



#mecz

źródło: temp_file2697281069772833043

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 11.04.2026, 18:08:38
  • 26
Plusujcie potężnego trenera Pana Kompanego który stoi na czele obrony rekordu naszego rodaka ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
Influ3nD - Plusujcie potężnego trenera Pana Kompanego który stoi na czele obrony reko...

źródło: temp_file5752170531733151951

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD
Autor
11.04.2026, 18:10:17 via Android
  • 9
a mógłby być mściwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Influ3nD - a mógłby być mściwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 07.04.2026, 19:31:15
  • 0
Neuer musi wyprowadzenie piłki poprawić ale ma czas dopiero 60 lat skończył

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 07.04.2026, 19:13:41
  • 3
Bayern jak to sfrajerzy to XD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 07.04.2026, 12:25:13
  • 46
Zmęczeni po świętach?

Zadaj sobie to pytanie bambusie

#sebcel
Influ3nD - Zmęczeni po świętach?

Zadaj sobie to pytanie bambusie 



#sebcel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
07.04.2026, 12:29:23 via Wykop
  • 10
@Influ3nD: pierwsza sprawa
  • Odpowiedz
0mezrp
0mezrp
07.04.2026, 13:08:25 via Wypiek
  • 13
@Influ3nD posłuchałby człowiek lajva i przybrał na wartości eh...
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 03.04.2026, 18:51:18
  • 11
Bardzo chcę byś zjawił się,
a Ciebie nie ma nie ma wciąż,
wciąż cię nie ma.
Cały czas wypatruje Cię,
nim zamkną giełdę proszę zdąż.

#sebcel
Influ3nD - Bardzo chcę byś zjawił się,
a Ciebie nie ma nie ma wciąż,
wciąż cię nie ma...

źródło: temp_file8412997840371297007

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AdrianSemenic
AdrianSemenic
AdrianSemenic
31.03.2026, 21:41:54
  • 117
Gdyby nie wyrzut Grabary to pewnie byśmy teraz świętowali awans na mundial

#mecz
AdrianSemenic - Gdyby nie wyrzut Grabary to pewnie byśmy teraz świętowali awans na mu...

źródło: angry-homer-simpson-in-bed

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD 31.03.2026, 21:48:10 via Android
  • 1
@AdrianSemenic

Mój cały kraj zakuty w gdyby ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 31.03.2026, 21:39:09
  • 5
Lewandowski się pożegnał na Instagramie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mecz pożegnalny nas czeka

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD
Autor
31.03.2026, 21:45:53 via Android
  • 0
@Patryk4 Nigeria
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD 31.03.2026, 21:33:34
  • 1
Powinny być jeszcze igrzyska tych co odpali w finale za miejsce Iranu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 20
  • Strona 8 z 20
  • >
  • TAK BYŁ

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking