@mvmxks: no tak jak pisałem już jak dostałem hormonogram spłat mówiłem jej że coś tu nie gra, powiedziałem jej że ja tylko 1500 wpłacam a nie 3000 ona mówi że jest wszystko w porządku , to mówię może ja jestem głupi i nie umiem liczyć xD
Kupiłem laptopa na raty w Media Expert i pani przy kasie odjęła mi wpłatę własną
- 5
- #
- #
- #
- #
- #