Dajcie znać jak wyglądało u Was zachorowanie na COVID?

Mirki, mamy już w kraju prawie pół miliona ludzi którzy oficjalnie zachorowali na COVID. Pewnie sporo tych z Was ma za sobą tą chorobę. Napiszcie w komentarzach jak u Was wyglądał przebieg, czy objawy były nie do zniesienia, czy raczej nie do zauważenia?
z- 1140
- #
- #
- #
- #
Zaleca się przyjmowanie paracetamolu. Z własnego doświadczenia najbardziej skuteczna była pyralgina.
To w jakim stopniu przechodzimy wirusa zależy między innymi od jego stężenia. Skąd taki wniosek? Z pierwszej reki. Otóż lekarze (zdrowi) pracujący w miejscu gdzie nastąpiła awaria układu wentylacji, zostali narażeni na ogromną dawkę wirusa, co już po kilku godzinach skutkowało ogromnym pogorszeniem stanu zdrowia - ból