Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ebsibi

Ebsibi

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 551
  • Znaleziska 110
  • Mikroblog 441
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Ebsibi
Ebsibi 8 min temu
  • 3
#mecz ogólnie to jest samonakręcający się mecz - no i zajebiście
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 10 min temu
  • 1
#mecz jak to nie wpadło?! XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 17 min temu
  • 9
#mecz ach ta kultura rodem z ameryki północnej, mecz się zaczął, trybuny puste xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi
Autor
15 min temu via Wykop
  • 0
jakby chcieli zwykłą polską giętą, to by już dawno było obskoczone
  • Odpowiedz
dendii
dendii
06.06.2026, 14:49:56
  • 0
Żenada z tym dachem, przy takim wietrze te zjeby powinny zamykać

#tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 06.06.2026, 14:51:01 via Android
  • 0
@dendii: jak nic jutro dla chłopów zamkną xd w trosce o wysoki poziom tenisa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ebsibi
Ebsibi 04.06.2026, 15:15:57
  • 2
#tenis no gdzie Leicester w 2014 (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

918

Zabił polskiego studenta w Southampton. Zapadł wyrok w głośnej sprawie

Polak zabity przez imigranta w Anglii i niesłusznie skuty w czasie interwencji. Sprawca dostał dożywocie.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 01.06.2026, 20:54:50
  • 177
  • #
    anglia
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    emigracja
Ebsibi
Ebsibi 02.06.2026, 07:33:50 via Wykop
  • 2
@Cztero0404: bo w tamtych krajach lokalni watażkowie nie pozwalają najbardziej radykalnym szajbusom głosić swoich prawideł, o ile czują, że to może godzić w bezpieczeństwo publiczne i co ważniejsze w ich władzę. Zachodnia Europa z kolei pozwala na wszystko, bez żadnej kontroli, więc bardziej radykalne hasła trafiają na podatny grunt
Ebsibi
Ebsibi 16.05.2026, 23:02:21
  • 9
#eurowizja ta k---a, 2 pkt od widzów z Polski XDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 16.05.2026, 22:56:06
  • 6
12 miejsce, not great, not terrible #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 16.05.2026, 22:26:08
  • 4
#eurowizja aż jestem ciekawy, kto od nas głosował
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pq18
pq18
14.05.2026, 20:27:37
  • 0
Maltański to język semicki? :o

#eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 14.05.2026, 20:29:22 via Wykop
  • 1
@pq18: https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_malta%C5%84ski

to też język urzędowy w Unii, co ciekawe, przez trzy lata akty prawne nie były dostępne w tym języku, bo z tłumaczeniami był problem xD
  • Odpowiedz
Ebsibi
Ebsibi 02.05.2026, 15:34:39
  • 0
#mecz piękna akcja, a finalizacja jeszcze lepsza xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
24.04.2026, 04:44:03
  • 493
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000010755

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 24.04.2026, 07:20:21 via Wykop
  • 6
@R_O_T_T_E_N: a to nie jest od tego typa z dzidy, co go podniecał zapach chloru na basenie?
  • Odpowiedz
Ebsibi
Ebsibi 24.04.2026, 07:22:02 via Wykop
  • 6
@R_O_T_T_E_N: https://jbzd.com.pl/obr/3916609/fuelps
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 03.04.2026, 06:06:21
  • 14
tylko 3 bułki były w żabku ale pani powiedziała, ze dopieką i żebym przyszedł po pozostałych 15 póżniej. Ucieszon
#gownowpis
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 03.04.2026, 06:51:19 via Android
  • 0
@niecodziennyszczon: u mnie w zabie kajzerko po 25gr, to nie ma tragedii. Co prawda rok temu te bułki były jakoś dwa razy wieksze, ale trzy razy droższe xd
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
21.03.2026, 19:18:34
  • 250
W rezerwacie Masai Mara w Kenii zauważono młode źrebię zebry... w kropki! Wyjątkowe zwierzę jako pierwszy dostrzegł przewodnik rezerwatu, Antony Tira – to właśnie na jego cześć maluch otrzymał imię Tira. Jego niezwykłe umaszczenie jest efektem rzadkiej mutacji genetycznej zwanej pseudomelanizmem.

📷 Getty Images / Geeta Godbole

#wybryknatury #zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - W rezerwacie Masai Mara w Kenii zauważono młode źrebię zebry... w kro...

źródło: IMG_3147

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 21.03.2026, 19:56:54 via Wykop
  • 6
@wybryk_natury: ach te zebry z czarnobyla xd sporo tych nóg
  • Odpowiedz
powodzenia
powodzenia
29.09.2025, 13:10:43
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 29.09.2025, 13:47:30 via Android
  • 0
Same, po prostu wychodzi słodki napój niegazowany, nic więcej
  • Odpowiedz
Ebsibi
Ebsibi 10.09.2025, 15:07:56
  • 11
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Ebsibi - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
19.07.2025, 15:34:02
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 19.07.2025, 16:47:49 via Android
  • 0
Końcówka brzmi jak podkarpacie xD
  • Odpowiedz
lashan121
lashan121
13.07.2025, 19:58:08
  • 273
#mecz jeśli zwycięzca ligi konferencji robi zwyciezce ligi mistrzów 3-0 to jak silne są legia i jagiellonia które odpadły w ćwierćfinale ligi konferencji a legia ograła chelsea na stamford bridge?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ebsibi
Ebsibi 13.07.2025, 21:45:28 via Android
  • 1
@myidioci Legia Jaga chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ebsibi
Ebsibi 17.05.2025, 19:58:35
  • 2
No przecież on jak nic ma odpalony wypok na drugim monitorze XD #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.05.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking