Cześć, Piszę po prośbie do tych którzy są skłonni pomóc w prostej sprawie, tak po prostu z ludzkiej życzliwości.
Moja żona pisze magisterkę o powrotach z emigracji. Na potrzeby tej pracy robi ankietę. Dość ciężko znaleźć jest respondentów w takim niszowym temacie, stąd prośba o pomoc. Jeśli masz z 10 minut i jesteś spoko mirkiem, to zapraszam do klikania.
@motoinzyniere: No właśnie tam już też poszło, i nie tylko tam, ale odzew lekko c-----y. A nawet z obserwacji wynika że im większa grupa, tym odzew jeszcze słabszy. Szukamy zatem róznych źródeł to tu to tam i tak z głupia poyślałem po mirko... bo czemu nie. Póki co walczymy.
@stuparevic: A bo ta ankieta to w jakimś tam systemie który rejestruje logowania czy coś... Promotor to jakoś sprawdza czy jakoś tak. Nie znam szczegółów niestety. Na mirko tak o puściłem, jakby się komuś jakimś cudem chciało kliknąć to spoko. Jak nie, to trudno.
Wchodzę na fejsika, zobaczyć co tam znajomi jedli ostatnio na obiad, kto gdzie był na urlopie itd... a tam, post "proponowany": Reklama szkoły koranicznej on line. Zdziwłem motzno, bo w życiu nie szukałem na fejsie takiego "contentu". Robię screena, wrzucę na mirko, pomyślałem, a tu mi się komp zawiesza i resetuje zanim screena zapisałem... Zaczynam się bać.
Cześć,
Piszę po prośbie do tych którzy są skłonni pomóc w prostej sprawie, tak po prostu z ludzkiej życzliwości.
Moja żona pisze magisterkę o powrotach z emigracji. Na potrzeby tej pracy robi ankietę. Dość ciężko znaleźć jest respondentów w takim niszowym temacie, stąd prośba o pomoc. Jeśli masz z 10 minut i jesteś spoko mirkiem, to zapraszam do klikania.
Póki co walczymy.