Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko207
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Aggressive_Perfector

Aggressive_Perfector

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12617
  • Znaleziska 2974
  • Mikroblog 9643
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 8
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 05.04.2026, 20:00:56
  • 7
Mówcie co chcecie, ale każdy w głębi serduszka wie, że kupowałby PPV na taką galę. Osobiście stawiałbym na potężnego mireczka @marek-jowko w starciu z ryżym niemcem.

#primemma
Aggressive_Perfector - Mówcie co chcecie, ale każdy w głębi serduszka wie, że kupował...

źródło: pdfmma024

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 05.04.2026, 19:37:54
  • 12
Obecna sytuacja w uniwersum na jednym zdjęciu.

#primemma
Aggressive_Perfector - Obecna sytuacja w uniwersum na jednym zdjęciu. 

#primemma

źródło: pdfmma023

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alljanuszx
alljanuszx
05.04.2026, 18:59:35
  • 32
PRIME mogło zrobić walkę jakiej jeszcze we frikach nie było to się obsrało, albo to nie federacja tylko... Donald, Donald, Donald...

#primemma
alljanuszx - PRIME mogło zrobić walkę jakiej jeszcze we frikach nie było to się obsra...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 05.04.2026, 19:03:01 via Wykop
  • 14
@alljanuszx: Słusznie powiedział. ludwiczek, tusk, Rak Tańcula - ryże, niemcy, ryże nam Mareczka prześladują.

Trzymaj się tam @marek-jowko!
  • Odpowiedz
dam115
dam115
04.04.2026, 07:23:41
  • 2
#primemma
dam115 - #primemma

źródło: 1000019356

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 04.04.2026, 15:31:20 via Wykop
  • 0
@dam115: Raku Tańcula, i teraz bierzesz Bartka i sruuu z jego kancelarii pozew do Zbrodni i Kary. Gotowce masz już kubkarzy. Ktoś tu właśnie zaczyna monetyzować swoje zasięgi zrobione na lewej aferze.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
04.04.2026, 14:31:55
  • 104
W alternatywnej linii czasowej Arek Tańcula umiera na bezdech senny, a włodarzem PRIME zostaje Mateusz Murański, sterowany przez swojego ojca Jacka.
#primemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 04.04.2026, 15:19:20 via Wykop
  • 1
@marv0oo: Nie traćmy nadziei. A nóż jeszcze Pan Jacek zostanie włodarzem. Bezdech senny ma circa about 20% Polaków.
  • Odpowiedz
al0sh
al0sh
03.04.2026, 20:00:55
  • 143
#primemma Nikt nie wchodzi na wykop ale śmieszne obrazki z forum ze śmiesznymi obrazkami każdy pożycza
al0sh - #primemma Nikt nie wchodzi na wykop ale śmieszne obrazki z forum ze śmiesznym...

źródło: 1000024745

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 03.04.2026, 20:27:27 via Wykop
  • 2
@al0sh: Wszyscy łżą. Każdy tu siedzi. Jak nie osobiście, to ich researcherzy.
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 03.04.2026, 20:48:04 via Wykop
  • 44
@guavatape: Chopie, nie doceniasz się. Powiem tak, np. ZERO bankowo robi też research na Wykopku. A i większość branży również. Co miał zawsze na f2f odpalone baxton? Komu śle pozdrowienia Pan Nadredaktor? Kto dał film z Afery Budowlanej Insulinowemu Impotentowi? To że mniej ludzi jest na tagu, to normalne. Friki to produkt schyłkowy. Cieszmy się chwilą, ale nie miejmy też kompleksów.
  • Odpowiedz

1476

Za to zapłaciłeś: siłownia dla bobrów, detektyw, droga dla amfibii,port widmo...

Za to zapłaciłeś: siłownia dla bobrów, detektyw, droga dla amfibii,port widmo...

To nie jest żart, tylko przykłady z Czarnej Księgi wydatków publicznych 2026: 61,5 tys. zł za siłownię postawioną w błocie w Ignatkach-Osiedlu, co najmniej 220 tys. zł na szukanie podsłuchów u marszałka Małopolski i 7,5 mln zł na obwodnicę Bolesławia, którą po kilku miesiącach zamknięto, bo stanęł

Pan_od_Internetu
z
wei.org.pl
dodany: 02.04.2026, 12:21:44
  • 184
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 13:45:36 via Wykop
  • 134
Żurek zdziwienia.
Aggressive_Perfector - Żurek zdziwienia.

źródło: fWxygsbGjQsX5CtCk49p3Ng8F3MSLW2y

Pobierz
  • 26
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:10:09 via Wykop
  • 6
Dzięki PISowi zapłacimy 5 mld złotych Pfizerowi :) Podziękuj prezesowi

@clown_world_order: Bardzo dziwnie piszesz silniczku Ursula von der Leyen.

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19. Polski rząd odmówił odbioru części dawek zakontraktowanych przez Komisję Europejską w 2021 roku. Wyrok jest nieprawomocny.


https://www.money.pl/biznes/bolesny-wyrok-dla-polski-musimy-zaplacic-miliardy-za-nieodebrane-szczepionki-7270605440813248a.html
AggressivePerfector - >Dzięki PISowi zapłacimy 5 mld złotych Pfizerowi :) Podziękuj p...

źródło: image

Pobierz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:17:40 via Wykop
  • 3
@clown_world_order: Silniczku nie denerwuj się. Od kiedy na czele Komisji Europejskiej stoi Kaczysta? No właśnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:25:41 via Wykop
  • 3
@clown_world_order: Silniczku, mam ci przypomnieć, że ta umowa była ratyfikowana w czasie, gdy ludzie bili się o szczepionkę? Np. Janda, Miszczak czy Seweryn. Analiza wsteczna zawsze skuteczna.
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:36:24 via Wykop
  • 0
rótkim czasie nikt nie byłby w stanie przeczytać wszystkich moich wiadomości z takiego okresu czasu - czyli jesteś człowiek + AI który wszystko czyta. Dokładnie miałem, przechorowałem i czuję się świetnie. Nigdy się nie szczepiłem i zachęcałem innych aby nie brali udziału w eksperymencie medycznym. "Szczepionki", które okazały się terapią genową to eksperyment medycznyi i jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia bo to nowa technologia i ma dużo skutków ubocznych.


@clown_world_order:
AggressivePerfector - >rótkim czasie nikt nie byłby w stanie przeczytać wszystkich mo...

źródło: image

Pobierz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:48:39 via Wykop
  • 1
Wywaliłem go po chwili zauważyłem, że pisałeś ironicznie.


@clown_world_order: Jak komuś odpowiadasz, wypada go oznaczyć. Dwa, Czy skłamałem wyżej? Nie?
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:54:51 via Wykop
  • 1
@clown_world_order: Czy ci ludzie silniczku są z tobą w tym samym pokoju? Jednak nie powiem, zaintrygowałeś mnie. Szura silniczka jeszcze nie widziałem. Z fartem!
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 21:00:03 via Wykop
  • 2
@clown_world_order: Nie pochlebiaj sobie silniczku.
AggressivePerfector - @clownworld_order: Nie pochlebiaj sobie silniczku.

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-02 225805

Pobierz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 03.04.2026, 13:01:36 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: Mechaniiiika! Mechaniiiiiika! Silniczek nam się zatarł (czytane głosem Jaszczura).

702

Newsweeka tresura Polaka w sprawie butelek

Newsweeka tresura Polaka w sprawie butelek

- Magda czuje się zawodowo spełniona. A mimo to podczas spacerów zbiera butelki - tak Newsweek potwierdza, że nie ma głupoty, której nie można zachwalać.

eMWu12
z
newsweek.pl
dodany: 02.04.2026, 12:52:38
  • 154
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    bekazpodludzi
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 21:12:09 via Wykop
  • 5
To że automat wydaje kwitek, a potem trzeba stać do kasy to jest farsa i powinno być zakazane. Klasycznie 1 kasa otwarta, a reszta to samoobsługowe. O ile jestem przeciwnikiem systemu, to ten aspekt boli mnie najbardziej.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 03.04.2026, 11:50:38 via Wykop
  • 1
@Ranger: Zapłacić się da, tylko ja nie chce płacić. Preferuję sklep sieci, w której nigdy nie działa automat, a na przeciwko mam Lidla, w którym w miarę działa. Do tego jakbym np. chciał dać kwitek babie, bo ma pod robotą Lidla, to też nie mogę. Muszę go zrealizować w sklepie w którym oddałem butelki. xD
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 03.04.2026, 11:58:44 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: Bardzo dobrze powiedział. Tobie już do reszty silniczku cukier odcięło? To był rok 2019, czasy przed KPO, przed COVIDEM. A konkurencja była jak zaraza. Kaczyści wsparły underdoga. Potem wyszło, jak wyszło, ale mając taką szuję jak ryży w Brukseli, to specjalnie mnie to nie dziwi.
Aggressive_Perfector - @eSUBA94: Bardzo dobrze powiedział. Tobie już do reszty silnic...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-03 135636

Pobierz

378

Kłodzko: Koalicja swoich nie zostawia. Mimo zarzutów dostała mieszkanie socjalne

Kłodzko: Koalicja swoich nie zostawia. Mimo zarzutów dostała mieszkanie socjalne

Kamila L. skazana na 6,5 roku więzienia w Kłodzku oraz jej rodzice byli jednymi z pierwszych po powodzi, którzy otrzymali od miasta atrakcyjne mieszkania socjalne. Choć wcześniej zajmowała jeden lokal z rodzicami to zostały im przyznane dwa mieszkania w jednej z najdroższych dzielnic Kłodzka.

Car_Roman
z
tvrepublika.pl
dodany: 02.04.2026, 17:51:03
  • 54
  • #
    klodzko
  • #
    dolnyslask
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ko
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 03.04.2026, 11:44:27 via Wykop
  • 7
Na razie reakcje Koalicji Obywatelskiej były dość zdawkowe. Z informacji, do których dotarli prowadzący podcast, wynika, że to świadoma strategia, za którą stoi Igor Ostachowicz — specjalista od PR, który od lat blisko współpracuje z Donaldem Tuskiem.

Powinna powstać jakaś partyjna komisja, która powinna zająć się tą komórką i prześwietlić, co wiedziano, kiedy wiedziano, stworzyć jakieś kalendarium tych zdarzeń i to po prostu powszechnie opublikować — proponuje Gierszewski.


https://www.newsweek.pl/polska/polityka/poziom-manipulacji-jest-niewyobrazalny-media-o-aferze-w-klodzku/y919gnj

Choćbyście się zikachali,
Aggressive_Perfector - >Na razie reakcje Koalicji Obywatelskiej były dość zdawkowe. Z...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-03 133927

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

579

Polska musi zapłacić 6 mld zł za szczepionki Pfizera. Cieszyński tłumaczy

Polska musi zapłacić 6 mld zł za szczepionki Pfizera. Cieszyński tłumaczy

Polska ma zapłacić prawie 6 mld zł firmie Pfizer za nieopłacone szczepionki przeciw COVID. Były wiceminister zdrowia odpowiada. "Wiedzieliśmy, że tego nie wykorzystamy". WIEDZIAŁ TEŻ O RESPIRATORACH I MASECZKACH. CI LUDZIE TAK MAJĄ

gheost1410
z
fakt.pl
dodany: 02.04.2026, 13:40:40
  • 115
  • #
    pis
  • #
    dobrazmiana
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    szczepionki
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:12:45 via Wykop
  • 1
Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19. Polski rząd odmówił odbioru części dawek zakontraktowanych przez Komisję Europejską w 2021 roku. Wyrok jest nieprawomocny.


https://www.money.pl/biznes/bolesny-wyrok-dla-polski-musimy-zaplacic-miliardy-za-nieodebrane-szczepionki-7270605440813248a.html
Aggressive_Perfector - >Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i za...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 03.04.2026, 00:46:01 via Wykop
  • 2
@eSUBA94: BFF
Aggressive_Perfector - @eSUBA94:  BFF
hepner00
hepner00
hepner00
02.04.2026, 18:08:14
  • 1
#primemma https://www.youtube.com/watch?v=1rjHfPH7rSQ&t=1517s
hepner00 - #primemma https://www.youtube.com/watch?v=1rjHfPH7rSQ&t=1517s
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 21:28:45 via Android
  • 1
@odyn88: chciałeś chyba napisać: byłem fanem jego kanału
  • Odpowiedz
alljanuszx
alljanuszx
02.04.2026, 20:24:42
  • 28
Wracasz z kolegą z imprezy, dziabnięci, śmiejecie się, nagle z ciemnej bramy wychodzą oni i pytają "z czego się cieszycie małpy?''. Co robicie?

#primemma
alljanuszx - Wracasz z kolegą z imprezy, dziabnięci, śmiejecie się, nagle z ciemnej b...

źródło: 0

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 21:08:31 via Wykop
  • 1
@alljanuszx: Nachodzi nas refleksja nad naszym karygodnym zachowaniem. Przepraszam i pytam czy mogę im to jakoś wynagrodzić oferując np. danie na msze we wskazanej intencji i modlitwę.
  • Odpowiedz
pawelswd
pawelswd
02.04.2026, 18:22:48
  • 9
#primemma Pamiętam jak przez prawie 8 lat straszono, że "PiS zamknie internet" xdddddddd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:43:02 via Wykop
  • 1
@Ian825: Jeden z rzadkich momentów, kiedy wylazłem na ulicę walczyć czynnie. Ech, piękny czas.
  • Odpowiedz

57

Pirackie metal kasety lepsze od spotify!

Pirackie metal kasety lepsze od spotify!

Osobiście, jako chłopak wychowany w latach osiemdziesiątych i słuchający metalu ponad 35 lat, podpisuję się pod powyższym. Oto historia polskich piratów metalowych i ich wielkiego fana.

Facetpo40
z
facetpo40.pl
dodany: 02.04.2026, 04:11:07
  • 26
  • #
    90s
  • #
    muzyka
  • #
    kasety
  • #
    kasetamagnetofonowa
  • #
    gimbynieznajo
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 20:40:27 via Wykop
  • 0
Kontrowersyjnie, pamiętam te czasy. Dobrze, że się już skończyły.

Ostatnich MG pozbyłem się chyba z dekadę temu. Nie żałuję. Prawilne CD to jest to. Na zabawę z vinylem jestem zbyt wygodny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

taktoperz
taktoperz
02.04.2026, 12:04:02
  • 2
Coś mi się wydaje, ze moje przypuszczenia sprzed kilku dni o odwołaniu gali mogą się potwierdzić.
Choć w tym przypadku wolałbym się mylić.
Echhhh...

#primemma
taktoperz - Coś mi się wydaje, ze moje przypuszczenia sprzed kilku dni o odwołaniu ga...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 02.04.2026, 12:20:52 via Wykop
  • 5
@taktoperz: Raku Tańcula skoro idziesz pierdzieć w pasiak, to co ci zależy? Rób ten PRIME i Kloszard Kombat na swoich zasadach, to chociaż cały Tag Boży będzie słał ci rakiety do puchy.
  • Odpowiedz
dam115
dam115
01.04.2026, 19:21:42
  • 6
UWAGA BIG NEWS. BOXDEL WRACA DO FORMY

oczywiście podpiął pod to Iwo bo akat jest na topie

#primemma
dam115 - UWAGA BIG NEWS. BOXDEL WRACA DO FORMY

oczywiście podpiął pod to Iwo bo akat...

źródło: 1000019263

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 01.04.2026, 21:07:49 via Wykop
  • 1
@dam115: Waflowanie się z baxtonem. Czego się po artnoxie spodziewacie? Obrzydliwość.
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 01.04.2026, 11:25:43
  • 61
Celne.

https://x.com/FryzjerMurana/status/2039283841894891741

#primemma
Aggressive_Perfector - Celne.

https://x.com/FryzjerMurana/status/2039283841894891741...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-01 132238

Pobierz
Aggressive_Perfector - Celne.

https://x.com/FryzjerMurana/status/2039283841894891741...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
01.04.2026, 11:30:44 via Wykop
  • 14
@Aggressive_Perfector: Przecież wyjaśnienie jest proste. To wyjaśnienie ma na nazwisko Besser. Klamkonosy Matysiak bierze hajc od klamkonosego Bessera. Marcoń to jego podwładny i generalnie cały ten fapcyrkiel pozytywnego kasyniarza jest dla siebie łaskawy - choć stara się być "obiektywny" - bo to buduje zaufanie tych ich odbiorców.
  • Odpowiedz
filixcastellano
filixcastellano
01.04.2026, 11:03:00
  • 13
dorwali walbrzycha z walbrzycha, pelne zanurzenie

#primemma
filixcastellano - dorwali walbrzycha z walbrzycha, pelne zanurzenie

#primemma

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 01.04.2026, 11:19:31 via Wykop
  • 6
@filixcastellano: Przestępca zawsze zostanie przestępcą. Piękny przykład próby zastraszenia na Wałbrzychu. Oczywiście, jak te wszystkie patusy, próbuje zasłaniać się matką, kobietą.
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
31.03.2026, 14:19:18
  • 174
Proste pytanie do Pana Chęcia

#primemma
Neobychno - Proste pytanie do Pana Chęcia 

#primemma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 31.03.2026, 14:21:12 via Wykop
  • 159
@Neobychno: Widać, że Tedas jest z nami w wagonie wspaniałego pociągu, zwanego: Ekspresem Koneserów Patologii. Gut, gut.
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 31.03.2026, 15:44:24 via Wykop
  • 0
tede ma kose z tancula, a mimo tego potrafi stanac w obronie prime i w opozycji do kolegi z redakcji. szacuneczek.


@guavatape: szalony szczurem, a nie Rakiem Tańculą.
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 31.03.2026, 16:15:46 via Wykop
  • 0
@guavatape: Cholera, masz rację. Talerzyk był w dissie.
  • Odpowiedz
Aggressive_Perfector
Aggressive_Perfector 31.03.2026, 20:07:25 via Wykop
  • 0
@guavatape: Na kanale olejnika dalej jest. To nie było przypadkiem tak, że to on ich wciągnął a nie oni jego?

https://www.youtube.com/watch?v=WB42_-SXqqQ
AggressivePerfector - @guavatape: Na kanale olejnika dalej jest. To nie było przypadk...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 23
  • Strona 10 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.12.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.02.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 30.05.2025

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 12.05.2025

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking