Mówcie co chcecie, ale każdy w głębi serduszka wie, że kupowałby PPV na taką galę. Osobiście stawiałbym na potężnego mireczka @marek-jowko w starciu z ryżym niemcem.
@dam115: Raku Tańcula, i teraz bierzesz Bartka i sruuu z jego kancelarii pozew do Zbrodni i Kary. Gotowce masz już kubkarzy. Ktoś tu właśnie zaczyna monetyzować swoje zasięgi zrobione na lewej aferze.
W alternatywnej linii czasowej Arek Tańcula umiera na bezdech senny, a włodarzem PRIME zostaje Mateusz Murański, sterowany przez swojego ojca Jacka. #primemma
@guavatape: Chopie, nie doceniasz się. Powiem tak, np. ZERO bankowo robi też research na Wykopku. A i większość branży również. Co miał zawsze na f2f odpalone baxton? Komu śle pozdrowienia Pan Nadredaktor? Kto dał film z Afery Budowlanej Insulinowemu Impotentowi? To że mniej ludzi jest na tagu, to normalne. Friki to produkt schyłkowy. Cieszmy się chwilą, ale nie miejmy też kompleksów.
To nie jest żart, tylko przykłady z Czarnej Księgi wydatków publicznych 2026: 61,5 tys. zł za siłownię postawioną w błocie w Ignatkach-Osiedlu, co najmniej 220 tys. zł na szukanie podsłuchów u marszałka Małopolski i 7,5 mln zł na obwodnicę Bolesławia, którą po kilku miesiącach zamknięto, bo stanęł
Dzięki PISowi zapłacimy 5 mld złotych Pfizerowi :) Podziękuj prezesowi
@clown_world_order: Bardzo dziwnie piszesz silniczku Ursula von der Leyen.
Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19. Polski rząd odmówił odbioru części dawek zakontraktowanych przez Komisję Europejską w 2021 roku. Wyrok jest nieprawomocny.
@clown_world_order: Silniczku, mam ci przypomnieć, że ta umowa była ratyfikowana w czasie, gdy ludzie bili się o szczepionkę? Np. Janda, Miszczak czy Seweryn. Analiza wsteczna zawsze skuteczna.
rótkim czasie nikt nie byłby w stanie przeczytać wszystkich moich wiadomości z takiego okresu czasu - czyli jesteś człowiek + AI który wszystko czyta. Dokładnie miałem, przechorowałem i czuję się świetnie. Nigdy się nie szczepiłem i zachęcałem innych aby nie brali udziału w eksperymencie medycznym. "Szczepionki", które okazały się terapią genową to eksperyment medycznyi i jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia bo to nowa technologia i ma dużo skutków ubocznych.
@clown_world_order: Czy ci ludzie silniczku są z tobą w tym samym pokoju? Jednak nie powiem, zaintrygowałeś mnie. Szura silniczka jeszcze nie widziałem. Z fartem!
- Magda czuje się zawodowo spełniona. A mimo to podczas spacerów zbiera butelki - tak Newsweek potwierdza, że nie ma głupoty, której nie można zachwalać.
To że automat wydaje kwitek, a potem trzeba stać do kasy to jest farsa i powinno być zakazane. Klasycznie 1 kasa otwarta, a reszta to samoobsługowe. O ile jestem przeciwnikiem systemu, to ten aspekt boli mnie najbardziej.
@Ranger: Zapłacić się da, tylko ja nie chce płacić. Preferuję sklep sieci, w której nigdy nie działa automat, a na przeciwko mam Lidla, w którym w miarę działa. Do tego jakbym np. chciał dać kwitek babie, bo ma pod robotą Lidla, to też nie mogę. Muszę go zrealizować w sklepie w którym oddałem butelki. xD
@eSUBA94: Bardzo dobrze powiedział. Tobie już do reszty silniczku cukier odcięło? To był rok 2019, czasy przed KPO, przed COVIDEM. A konkurencja była jak zaraza. Kaczyści wsparły underdoga. Potem wyszło, jak wyszło, ale mając taką szuję jak ryży w Brukseli, to specjalnie mnie to nie dziwi.
Kamila L. skazana na 6,5 roku więzienia w Kłodzku oraz jej rodzice byli jednymi z pierwszych po powodzi, którzy otrzymali od miasta atrakcyjne mieszkania socjalne. Choć wcześniej zajmowała jeden lokal z rodzicami to zostały im przyznane dwa mieszkania w jednej z najdroższych dzielnic Kłodzka.
Na razie reakcje Koalicji Obywatelskiej były dość zdawkowe. Z informacji, do których dotarli prowadzący podcast, wynika, że to świadoma strategia, za którą stoi Igor Ostachowicz — specjalista od PR, który od lat blisko współpracuje z Donaldem Tuskiem.
Powinna powstać jakaś partyjna komisja, która powinna zająć się tą komórką i prześwietlić, co wiedziano, kiedy wiedziano, stworzyć jakieś kalendarium tych zdarzeń i to po prostu powszechnie opublikować — proponuje Gierszewski.
Polska ma zapłacić prawie 6 mld zł firmie Pfizer za nieopłacone szczepionki przeciw COVID. Były wiceminister zdrowia odpowiada. "Wiedzieliśmy, że tego nie wykorzystamy". WIEDZIAŁ TEŻ O RESPIRATORACH I MASECZKACH. CI LUDZIE TAK MAJĄ
Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19. Polski rząd odmówił odbioru części dawek zakontraktowanych przez Komisję Europejską w 2021 roku. Wyrok jest nieprawomocny.
@alljanuszx: Nachodzi nas refleksja nad naszym karygodnym zachowaniem. Przepraszam i pytam czy mogę im to jakoś wynagrodzić oferując np. danie na msze we wskazanej intencji i modlitwę.
Osobiście, jako chłopak wychowany w latach osiemdziesiątych i słuchający metalu ponad 35 lat, podpisuję się pod powyższym. Oto historia polskich piratów metalowych i ich wielkiego fana.
@taktoperz: Raku Tańcula skoro idziesz pierdzieć w pasiak, to co ci zależy? Rób ten PRIME i Kloszard Kombat na swoich zasadach, to chociaż cały Tag Boży będzie słał ci rakiety do puchy.
@Aggressive_Perfector: Przecież wyjaśnienie jest proste. To wyjaśnienie ma na nazwisko Besser. Klamkonosy Matysiak bierze hajc od klamkonosego Bessera. Marcoń to jego podwładny i generalnie cały ten fapcyrkiel pozytywnego kasyniarza jest dla siebie łaskawy - choć stara się być "obiektywny" - bo to buduje zaufanie tych ich odbiorców.
@filixcastellano: Przestępca zawsze zostanie przestępcą. Piękny przykład próby zastraszenia na Wałbrzychu. Oczywiście, jak te wszystkie patusy, próbuje zasłaniać się matką, kobietą.
#primemma
źródło: pdfmma024
Pobierz