Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2outmagic
2outmagic

2outmagic

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6824
  • Znaleziska 115
  • Mikroblog 6709
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
2outmagic
2outmagic
2outmagic 06.09.2025, 21:40:38
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
06.09.2025, 11:53:05
  • 485
Jakie rzeczy wydawały wam się w dzieciństwie luksusowe a teraz są zwykle? Ja zacznę ( 34 lata ) - Chipsy Pringles i lody Magnum
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 06.09.2025, 19:57:09 via Android
  • 1
Ferrari Rocher, toffi, Rafaello
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 06.09.2025, 19:22:42
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 06.09.2025, 18:16:41
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic
Autor
06.09.2025, 18:19:23 via Android
  • 0
@NiekazdemusieudajewAmeryce pseudo skin, "save europa" czy łapanie pdf bez łapania pdf(Bartek 13 lat nie wie że spotka 13 letnia kasie czy coś takiego)
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic
Autor
06.09.2025, 18:21:19 via Android
  • 1
Dosyć pokrętnie wytłumaczone to ostatnie ale niech będzie xd
  • Odpowiedz
kriss2005r
kriss2005r
24.08.2025, 17:37:20
  • 837
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 25.08.2025, 06:28:32 via Android
  • 0
Widocznie sama też bała się podejść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 23.08.2025, 13:15:10
  • 1
#mecz aż lekko śmiechlem pod nosem jak zobaczyłem "przełożone" przy Rakow - Lech na wniosek Lecha ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski
22.08.2025, 17:57:35
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 23.08.2025, 04:28:20 via Android
  • 0
55 k subow to 'chwile" temu
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 19.08.2025, 19:21:59
  • 5
#mecz jutro Genk zrobi Lechowi Club Brugge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
19.08.2025, 19:30:06 via Wykop
  • 1
@2outmagic: Dziadku, ale jutro Lech nie gra
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
15.08.2025, 19:19:24
  • 5
Jak atakujesz łokciem w kierunku twarzy rywala to już jest faul, nikt nie będzie w takiej sytuacji walczył dalej o piłkę tylko o zachowanie zębów. Wzorowa decyzja arbitra, pozdrawiam i polecam się na przyszłość
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 15.08.2025, 19:35:48 via Android
  • 0
@radziuxd łe co do takiego łapania to o wiele bardziej ewidentnych nie gwizdano w tamtym sezonie LM
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 15.08.2025, 19:22:55
  • 1
#mecz jak powiedział tak zrobił, zamilkł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NanuszJowak91
NanuszJowak91
15.08.2025, 10:11:09
  • 24
Dla mnie punktowanie w rozgrywkach uefa jest sprawiedliwe. Ligi z kilkoma solidnymi druzynami sa nagradzane. Tacy Serbowie maja jedna silna crvene a reszta ogorki slabsze od 5 ekipy ekstraklasy. Ale wczesniej takie jedno czy dwu zespolowe ligi mialy przewage nad takimi jak ekstraklasa i wyprzedaly ja w rankingu bo ktos wpakowal miliony w jeden klub ktory cos ugral w le czy lm #mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 15.08.2025, 11:33:37 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
14.08.2025, 22:38:32
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 15.08.2025, 00:06:15 via Android
  • 4
@Narqs tak na pewno to z reddita napisał "kibol" xdd
  • Odpowiedz
latarnikpolityczny
latarnikpolityczny
14.08.2025, 20:57:27
  • 51
#mecz

Zebysmy mieli obraz rzeczywistosci to Legia odpada z zespolem gdzie podstawym zawodnikiem jest Karol Angielski, a polowa piłkarzy gra tam tylko dlatego ze na Cyprze jest kozacka ciepla pogoda i plaze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 14.08.2025, 20:59:07 via Android
  • 0
@Lyonnais ej to była zawsze nasza wymówka!
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
12.08.2025, 21:11:00
  • 2
2 zespoły z Kazachstanu w 4 rundzie eliminacji LM...
#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 12.08.2025, 21:12:16 via Wykop
  • 27
z Kazachstanu? czuje, ze Qarabag wziales jako Kazachstan xd
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 12.08.2025, 20:58:06
  • 0
#mecz tym remisem zyskali siebie <3 zwruszajonce
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 12.08.2025, 20:32:01
  • 1
#mecz alez emocje po tej czerwonej kartce, normalnie nawałnica atkow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzik90
Ludzik90
12.08.2025, 20:33:19 via Wykop
  • 0
@2outmagic: moze oni myślą, że za tydzień rewanz graja i 1-0 to nie taki straszny wynik. U siebie odrobią
  • Odpowiedz
twoj-stary-600
twoj-stary-600
12.08.2025, 19:25:40
  • 2
#mecz kurs promocja, chyba ni chu chu, że żadnego czerwa nie będzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
twoj-stary-600 - #mecz kurs promocja, chyba ni chu chu, że żadnego czerwa nie będzie(...

źródło: IMG_20250812_212449

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 12.08.2025, 19:27:37 via Android
  • 0
Nie będzie nawet na małego kebaba xd
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 12.08.2025, 20:19:19 via Android
  • 0
Mieszany mieszany
  • Odpowiedz
2outmagic
2outmagic
2outmagic 12.08.2025, 19:48:47
  • 1
#mecz koniec strima wszyscy zmęczeni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 12.08.2025, 19:10:19
  • 1
#mecz ech ale poluszczylbym se takie pestki na stadionie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 21
  • Strona 8 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking