Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko261
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Igrzyska

    Igrzyska
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Informacje

    Informacje
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże
  • Ukraina

    Ukraina

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

To Znalezisko jest w archiwum

741

Podatki

Podatki

Na wojnę z socjalizmem!

Gamec
Gamec
Gamec
z
komixxy.pl
dodany: 16.06.2010, 16:15:42
  • #
    polityka
  • #
    upr
  • #
    wip
  • #
    korwin
  • #
    mikke
  • #
    spam
  • #
    komiks
  • #
    podatki
  • 219
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Wydatki kobiety
Gamec
z komixxy.pl
  • 4
ciekawa sonda
jkm1981
z stooq.pl
  • 0

Komentarze (219)

najlepsze

g.....0
g.....0
konto usunięte 16.06.2010, 20:10:19
  • 3
Widzę moda na komixxy zapanowała na wykopie...
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tymc
tymc
tymc
16.06.2010, 22:56:43
  • 17
@gersimi90: Jak są ciekawe to czemu nie
Kami-chan
Kami-chan
Kami-chan
17.06.2010, 10:10:24
  • 9
@Chudy_: a dla mnie nie.

dobry demot, dobry komixx= wykop

slaby demot, slaby komixx= zakop
TOOO
TOOO
TOOO
17.06.2010, 15:22:28
  • 2
brakuje jeszcze szczegolu,ze jak pieniadz polezy miesiac na koncie to z odestek jeszcze -19% :)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MQs
MQs
MQs
17.06.2010, 17:39:56
  • 3
@TOOO: 2510 zł zamiast 2512 ?! Teraz to się wk...em!!!!
marw
marw
marw
17.06.2010, 17:29:28
  • 1
A przy wydawaniu co się dzieje? 22% VAT prawie wszędzie i 60%* akcyzy przy paliwie!

A przy oszczędzaniu z tych nędznych pieniędzy? Belka do grobu: 19%* z zysku

* jeżeli się nie pomyliłem

FY PO+PIS+SLD+PSL
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BakaBaka
BakaBaka
BakaBaka
17.06.2010, 10:37:50
  • 1
A jeszcze weselej jest, gdy zarobki brutto wynoszą o połowę mniej. :]
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mapcio
Mapcio
Mapcio
16.06.2010, 23:23:37
  • 1
http://i.imgur.com/590Ev.png . Długaśne, po angielsku. Ale warto przeczytać. Może ktoś potrafi przetłumaczyć, ja nie, z tego może być materiał na główną po polsku już będąc. (9131 diggów na digg.com)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

btr
btr
btr
17.06.2010, 07:43:30
  • 4
@Mapcio:

było na wykopie już dawno temu i od razu wszyscy zauważyli, że fakt, iż rząd się czymś zajmuje (jak np. w Polsce służbą zdrowia) nie oznacza, że robi to efektywnie. Zwłaszcza wtedy, gdy ma w danej branży monopol z powodu uregulowań, które sam wprowadza i finansuje swoją działalność z obowiązkowych podatków.
F.....3
F.....3
konto usunięte 21.06.2011, 12:50:31
  • 0
http://www.wykop.pl/link/787351/jakie-mamy-podatki-w-polsce-zbierzmy-je-wszystkie/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marval
Marval
Marval
17.06.2010, 19:15:17
  • 0
Oddawać moje 100milionów złodzieje!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Odyseja2011
Odyseja2011
Odyseja2011
17.06.2010, 17:46:31
  • 0
I właśnie w ten sposób państwo rucha nas w dupska. Mamy zaj#$iście wysokie podatki, ch#!ową służbę zdrowia i głodowe emerytury a oni wmawiają nam że żyje nam się za dobrze i podatki trzeba podnieść a emerytury zmniejszyć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykopywaczofiles
wykopywaczofiles
wykopywaczofiles
17.06.2010, 14:58:13
  • 0
Jak rozwiązany jest system podatkowy w UK i Norwegii? Lepiej, niż w Polsce? Dlaczego pytam o te kraje? A no dlatego, że są w Europie, a nie w Unii i mają swoją walutę (mam nadzieję, że Polska Euro nie wprowadzi). Tamci mają korony i funty swoje i lepiej na tym wychodzą, niż Ci co walutę Euro wprowadzili.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r.....r
r.....r
konto usunięte 17.06.2010, 15:32:15
  • 0
@wykopywaczofiles: Wszystko fajnie, ale dlaczego "Ci" z wielkiej litery? Ten błąd to jakaś plaga.
pokrec
pokrec
pokrec
17.06.2010, 09:57:38
  • 0
Jak się do tego doliczy VAT, akcyzę (paliwo, alkohol mozna sobie we własnym zakresie skołować a papierosy pala tylko d%#$%e), składki obowiązkowe, ubezpieczenie OC, przegląd samochodu, etc, etc, to zostanie marny 1000 zł.

Chore.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lk_hc
Lk_hc
Lk_hc
17.06.2010, 10:32:10
  • 1
@batman666: Jak widze takie komentarze jak twój to odruchowo szukam przy nich przycisku skasuj
batman666
batman666
batman666
17.06.2010, 10:17:03
  • -1
@pokrec: jeszcze kokaina w ktorej podatek to 30000%
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Stanowski ośmieszył Stonogę, dziennikarzy i polityków. Kulisy.
Stanowski ośmieszył Stonogę, dziennikarzy i polityków. Kulisy.
5714
Polscy siatkarze wygrali z USA i są w finale Igrzysk 2024!!!
Polscy siatkarze wygrali z USA i są w finale Igrzysk 2024!!!
5001
Złoto! Złoto! Złoto! Aleksandra Mirosław mistrzynią olimpijską.
Złoto! Złoto! Złoto! Aleksandra Mirosław mistrzynią olimpijską.
4257
Mbank tworzy ofertę dla kobiet przez wyśmiewanie mężczyzn
Mbank tworzy ofertę dla kobiet przez wyśmiewanie mężczyzn
3876
Otodom - przywróciłem daty publikacji ogłoszeń w darmowym dodatku
Otodom - przywróciłem daty publikacji ogłoszeń w darmowym dodatku
3697
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #sejm
  • #bekazpisu
  • #4konserwy
  • #wybory
  • #polska
  • #heheszki
  • #neuropa
  • #bekazlewactwa
  • #konfederacja
  • #pis

Wykop © 2005-2024

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl