Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1273

W Niemczech bez zmian! Media znów piszą o "polskich obozach zagłady"

W Niemczech bez zmian! Media znów piszą o "polskich obozach zagłady"

Tym razem na stronie internetowej bawarskiego dziennika „Mittelbayerische Zeitung”, pojawiły się kłamliwe słowa o „polskim obozie zagłady”

paq9999
paq9999
z
wpolityce.pl
dodany: 15.04.2017, 11:45:10
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    historia
  • #
    auschwitz
  • #
    germandeathcamps
  • #
    konserwy
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Facebook - można komentować
Sebgat
z facebook.com
  • 4

Komentarze (86)

najlepsze

kociolek-menelixa
kociolek-menelixa
15.04.2017, 13:07:39
  • 147

Komentarz usunięty przez moderatora

Victor_Manzon
Victor_Manzon
15.04.2017, 14:36:55
  • 43
@kociolek-menelixa: zaraz najgłupsza część Wykopu - moderniści po prostu, praca nad nowym człowiekiem europejskim trwa; nowy projekt z 1968 roku, rozpoczęty po zarzuceniu projektu nowego człowieka sowieckiego
  • Odpowiedz
f.....k
f.....k
konto usunięte 15.04.2017, 14:45:45
  • 34
@kociolek-menelixa: Stały zestaw trolli zakopowych.
  • Odpowiedz
funksik
funksik
15.04.2017, 12:06:16
  • 62
Już poprawili.
"...die von den Nazis im deutschen nationalsozialistischen Vernichtungslager Treblinka im besetzen Polen..."
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paq9999
paq9999
Autor
15.04.2017, 13:34:39
  • 30
@funksik: Deutsch schmutzige Schweine
  • Odpowiedz
krysen03
krysen03
15.04.2017, 13:44:47 via Android
  • 46
@funksik
Oni tak chyba robią specjalnie. Że też kary na
takie kreatury nie ma.
  • Odpowiedz
bukszpryt
bukszpryt
bukszpryt
15.04.2017, 12:13:15
  • 50
niby czemu miały by być jakieś zmiany? przecież nie jest to działanie przypadkowe.
niemcy już dawno stwierdzili, że oni już swoje zapłacili. przemysł holocaustu musi się jednak kręcić, więc potrzebny jest winowajca zastępczy, a kto lepiej pasuje na to stanowisko niż kraj, którego obecne terytorium obejmuje miejsca, w których niemcy mieli swoje obozy i którego rządy nie potrafią jasno postawić sprawy, że nie będą płacić za nie swoje zbrodnie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....s
s.....s
konto usunięte 15.04.2017, 12:26:53 via Android
  • 16
@bukszpryt Istny Michalkiewicz...
  • Odpowiedz
bukszpryt
bukszpryt
bukszpryt
15.04.2017, 15:18:50
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ledy
ledy
15.04.2017, 14:57:35
  • 37
ledy

źródło: comment_g0HQdWKbFptWhTlL5jckl4X5YvE6YH9m.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D.....m
D.....m
konto usunięte 15.04.2017, 17:34:04
  • 2
@MattJedi:

Nazywanie ludzi żyjących w średniowieczu konkretnymi narodami we współczesnym tego słowa znaczeniu to sprawa problematyczna, ale sam zakon rzeczywiście- niemiecki był.
  • Odpowiedz
Kicer86
Kicer86
15.04.2017, 17:55:27
  • 5
@ledy: przecież wiadomo, że w czasie II wojny światowej, niemcy wyjechali na wakacje ;)
Źródło:
Kicer86 - @ledy: przecież wiadomo, że w czasie II wojny światowej, niemcy wyjechali n...
  • Odpowiedz
Softcore
Softcore
15.04.2017, 15:12:00
  • 14
Wszystkim matołom, piszącym że nie ma sensu wytykanie tego błędu, polecam zajrzeć do artykułu o którym mowa ponieważ po interwencji redakcja dokonała korekty.

... die von den Nazis im deutschen nationalsozialistischen Vernichtungslager Treblinka im besetzen Polen ermordet worden war.


... która została zamordowana przez Nazistów w niemieckim, narodowo-socjalistycznym obozie zagłady Treblinka w okupowanej Polsce.
Softcore - Wszystkim matołom, piszącym że nie ma sensu wytykanie tego błędu, polecam ...

źródło: comment_oW2qei3lwJ5u0rQkec8sh8GFF8omdEcm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sibu
Sibu
Sibu
15.04.2017, 14:35:27
  • 14
Dlaczego na grafice w miniaturce widnieje flaga obecnych Niemic? W owym czasie flaga byla zupelnie inna.
Sibu - Dlaczego na grafice w miniaturce widnieje flaga obecnych Niemic? W owym czasie...

źródło: comment_tfWBXh9Gec9eMfu8heCeRBO64L1JjNym.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sibu
Sibu
Sibu
15.04.2017, 14:44:48
  • 5
@support:

No tak nie za bardzo.No chyba ze masz zdjecia flag z czarno-czerwono-zoltym pasami na zdjeciach z tamtego okresu.Oczywiscie jako symbolu III Rzeszy.
  • Odpowiedz
support
support
15.04.2017, 14:47:02
  • 9
@Sibu: To Niemcy. Nie żadna mityczna 3 rzesza
  • Odpowiedz
D.....l
D.....l
konto usunięte 15.04.2017, 15:28:12
  • 6
Żeby sądy karały za takie artykuły, muszą być polskie a nie są, pracują w nich stare komuchy takie jak Tuleja. Przez dziesięciolecia "polskie" rządy nic w tej sprawie nic nie robiły.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bm89
bm89
bm89
15.04.2017, 15:20:43
  • 6
Polskie służby specjalne powinny powołać wydział ds. walki z przekłamywaniem historii. Jak jakiś pismak napisze o polskich obozach zagłady, to powinni go odwiedzać smutni panowie, którzy zrobią tak, że przez kilka miesięcy nie będzie mógł chodzić, ale do końca życia zapamięta, że obozy były niemieckie, a nie polskie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s1720nk
s1720nk
s1720nk
15.04.2017, 23:14:21
  • 0
@bm89: buahahah, swietny pomys
  • Odpowiedz
zdzisiunio
zdzisiunio
15.04.2017, 15:09:11
  • 6
Hitler dowiaduje się o polskich obozach
zdzisiunio - Hitler dowiaduje się o polskich obozach
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mex2016
Mex2016
15.04.2017, 15:58:06
  • 1
@zdzisiunio: hahahahahah xd
  • Odpowiedz
wyzakop
wyzakop
wyzakop
15.04.2017, 14:28:47
  • 4
No i dobrze, niech sobie pisza, za 10-15 lat bede otwieral szampana jak muzulmanie im rozjebia caly kraj, mam nadzieje ze dluzej niz 10-15 to nie zajmie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Jak znana firma AbCar oszukała klienta na 60 tysięcy euro
Jak znana firma AbCar oszukała klienta na 60 tysięcy euro
2923
Ogólnopolski Protest Przeciwko "Strefie Czystego Transportu"
Ogólnopolski Protest Przeciwko "Strefie Czystego Transportu"
2461
Od września zero złotych na życie. MAM DOŚĆ!
Od września zero złotych na życie. MAM DOŚĆ!
2126
Jechała chodnikiem, wiozła pieszego na masce. Policja kończy na pouczeniu
Jechała chodnikiem, wiozła pieszego na masce. Policja kończy na pouczeniu
1901
Wypadek na A1. Świadek opisał dramatyczne chwile i wołanie imienia dziecka
Wypadek na A1. Świadek opisał dramatyczne chwile i wołanie imienia dziecka
1884
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #kanalzero
  • #pis
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #ciekawostki
  • #partiarosyjska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking