Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1785

Ogłoszono złą Miss Universe! Reakcja dziewczyn i publiki bezcenna

Szkoda mi wszystkich trojga, ale fakt: piękna katastrofa!

zywa_legenda
zywa_legenda
z
youtu.be
dodany: 21.12.2015, 06:49:17
  • #
    swiat
  • #
    rozowepaski
  • #
    miss
  • #
    missuniverse
  • 252
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Karteczka z wynikami
FANZ0UN
z scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net
  • 54
Mądrości Steve'a Harveya
aifeme
z youtube.com
  • 5

Komentarze (252)

najlepsze

bulldog_z_francji
bulldog_z_francji
bulldog_z_francji
21.12.2015, 08:24:05 via iOS
  • 1034
Ale chryja hahaha :) fajne jakby na Oscarach sie pomylili i wyczytali ze Di Caprio wygral ale nie wygral :)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pawelcar
pawelcar
21.12.2015, 10:20:33
  • 466
@bulldog_z_francji: i przyznali czarnemu z Gwiezdnych Wojen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
b.....8
b.....8
konto usunięte 21.12.2015, 11:07:50
  • 376
@bulldog_z_francji:
b.....8 - @bulldogzfrancji:

źródło: comment_LzSpd4iYTE2ZseQs1FE5Ghi4Mv6ORFs2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
funabashi
funabashi
21.12.2015, 08:44:53
  • 544
Wspaniały prowadzący, dzięki niemu, w ciągu jednego konkursu dwie dziewczyny mogły poczuć się jego zwyciężczyniami! Gdyby nie to, miss Kolumbii nigdy w życiu nie poczułaby się jak miss świata, a tak miała swoje dwie minuty wspaniałych prawdziwych emocji. Ileż jeszcze więcej prawdziwych emocji zaraz potem!:)

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funabashi
funabashi
21.12.2015, 10:37:48
  • 9
@bulldog_z_francji: Dzięki za info.
  • Odpowiedz
s.....f
s.....f
konto usunięte 21.12.2015, 10:45:03
  • 96
@funabashi: Po pierwsze to została miss Wszechświata (universum) a nie świata, także miała o jakieś kilkaset tysięcy więcej konkurentek.BTW. Uran wystawił w tym roku wyjątkowo mocne kandydatki, o Jowiszu juz nie wspomnę.
A po drugie, gdyby prowadzący był naprawdę taki wspaniały to dałby pocieszyć się co najmniej ośmiu kandydatkom, a tak stopniował emocję i skończył tylko na dwóch. Żenada. Niech wraca do familiady wyrywać rzepę.
  • Odpowiedz
strabag
strabag
21.12.2015, 07:27:10
  • 310
K.rwa co na to PETRU!!!!!!!!!
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Filipix
Filipix
21.12.2015, 08:04:13
  • 570
@strabag: Właśnie. Okazuje się że wygrał jednak Petru. Potwierdzone przez świadka tvn
  • Odpowiedz
Rozpustnik
Rozpustnik
21.12.2015, 10:14:16
  • 386
@strabag: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozpustnik - @strabag: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_gLP5XjsOVWDNQhCEVJBM5PQKnAEIltju.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
1.....l
1.....l
konto usunięte 21.12.2015, 08:58:26
  • 245
Pan Ziemniak nieźle zakręcił :D
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

B.....e
B.....e
konto usunięte 21.12.2015, 10:44:22
  • 167
@1234567890qwertyuiopasdfghjkl: Śmiechłem srogo :D

Tutaj rzeczony pan ziemniak jakby ktoś ie znał :D
B.....e - @1234567890qwertyuiopasdfghjkl: Śmiechłem srogo :D

Tutaj rzeczony pan zi...

źródło: comment_C1NNuCpyGnihfw6RsViK7cCA5ANtg4xP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
21.12.2015, 11:16:40
  • 68
@Bozyszcze: pan bulwa, jaki pan ziemniak
  • Odpowiedz
L.....s
L.....s
konto usunięte 21.12.2015, 10:53:56
  • 157
Według mnie ustawiona sytuacja, o której prawdopodobnie kandydatki wiedziały. Ten prowadzący to nie czasami komik i gość od amerykańskiej wersji Familiady? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra zarzutka.
L.....s - Według mnie ustawiona sytuacja, o której prawdopodobnie kandydatki wiedział...

źródło: comment_JRGICVjRS8DiJsSqynvvhI1xaAHzzm2P.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

m.....m
m.....m
konto usunięte 21.12.2015, 11:04:53
  • 122
@Luka_Wars: tak to on, ewidentna ustawka, żeby w ogóle ktokolwiek usłyszał o wyborach Miss Universe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
delyr
delyr
delyr
21.12.2015, 11:43:45
  • 8
@mpmp-pmpm: po co ktoś ma słyszeć o wyborach miss Univers kiedy już jest po nich?

Gadacie głupoty nie sadze ze to ustawka pomylił się i tyle
  • Odpowiedz
SiedzeWBunkrzeOd1945
SiedzeWBunkrzeOd1945
SiedzeWBunkrzeOd1945
21.12.2015, 10:20:49
  • 111
Ta kolumbijka wygląda jak ladyboy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Grzesiek_astronaut
Grzesiek_astronaut
21.12.2015, 11:51:05
  • 30
@SiedzeWBunkrzeOd1945: Dlatego wygrała ładniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozum wraca
  • Odpowiedz
coooce
coooce
21.12.2015, 10:32:09
  • 100
na 100% ustawione. Gościu prowadzi chyba amerykańską Familiadę i znany jest ze swojego komediowego podejścia do prowadzenia show. Pewnie jako jedyny się zgodził zrobić coś takiego, za odpowiednią sumą oczywiście :)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Koller
Koller
21.12.2015, 11:00:38
  • 75
@coooce: ładne mi podejście komediowe.laska może mieć uraz do końca życia
  • Odpowiedz
qwerty0092
qwerty0092
21.12.2015, 11:50:06
  • 6
@coooce: Przecież taka ustawka nie miałaby żadnego sensu. Cała ta sytuacja nie wprowadza nic poza zażenowaniem i pokazaniem totalnego braku profesjonalizmu.
  • Odpowiedz
filipzoli
filipzoli
21.12.2015, 10:38:37
  • 74
Hehehe "Oddaj bukieta. I koronę też oddaj"
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

S.....s
S.....s
konto usunięte 21.12.2015, 13:21:11
  • 26
@KtosKtoSamNieWiesz: Ale dlaczego by miała oddać? Bo prowadzący się pomylił? Bo drugiej będzie smutno? :D
  • Odpowiedz
T.....n
T.....n
konto usunięte 21.12.2015, 18:47:40
  • 4
@KtosKtoSamNieWiesz: Ja powiem inaczej - to kolumbijka powinna zdjąć tę koronę z głowy jak się okazało że to pomyłka.
  • Odpowiedz
3.....r
3.....r
konto usunięte 21.12.2015, 12:29:50
  • 71
3.....r

źródło: comment_W6PsFIHivKkbZ4HfQdxSEHJ2srEA8IEu.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a.....j
a.....j
konto usunięte 21.12.2015, 21:55:46
  • 11
@3r3ctor: to jeszcze dla potomnych
a.....j - @3r3ctor: to jeszcze dla potomnych

źródło: comment_gWne9gxugeu8xgShHhYbolqdhtxPXEup.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
publiczny2010
publiczny2010
publiczny2010
21.12.2015, 10:34:09
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
4049
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3985
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3093
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2921
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2754
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #usa
  • #ekonomia
  • #technologia
  • #europa
  • #polska
  • #wiadomosci
  • #nauka
  • #militaria
  • #zainteresowania
  • #izrael
  • #kultura
  • #rozrywka
  • #sport

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking