Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

519

Kim Dotcom - The RAID

Założyciel megaupload udostępnił ze swojego monitoringu nagrania z Policyjnego nalotu

aturt
aturt
z
youtube.com
dodany: 13.06.2013, 11:30:47
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    kimdotcom
  • 115
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Historia twórcy MEGA oraz wątek na wykopie
konto usunięte
z fugu.cba.pl
  • 13
Kim jest Kim Dotcom? Haker, krętacz, czy tylko biznesmen?
cr3active
z uploaduj.com
  • 6

Komentarze (115)

najlepsze

X.....s
konto usunięte 13.06.2013, 12:08:55
  • 125
Akcja jakby co najmniej kartel rozwalali.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....v
s.....v
konto usunięte 13.06.2013, 13:38:14
  • 46
@Xatoos: z hamerykanskimi korporacjami nie ma zartów gdy hajs się nie zgadza.
v.....s
v.....s
konto usunięte 13.06.2013, 13:18:28
  • 42
@cr3active: Kartele mają tyle kasy, że w Meksyku nawet wojsko nie daje im rady. Przekupują sędziów, polityków, policjantów i prokuratorów stosując przy tym zasadę "Srebro, albo ołów".
H.....i
H.....i
konto usunięte 13.06.2013, 12:14:06
  • 117
Żałosne, w ogóle po co te bronie, i to wsztystko, gostek nie był przestępcą niebezpiecznym, nie było nawet powodu żeby być pewnym, czy w ogóle jest uzbrojony, wpadają Ci do domu z bronią, biją, zabierają Twoje rzeczy, tak działają przestępcy...
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChinskiAgrest
ChinskiAgrest
13.06.2013, 15:39:16
  • 4
@VodkaDestroyer: cwaniaczek, po dziś dzień wisi mi 5$ za klawiaturę którą mu sprzedałem. Pewnie na niej pisał jak dorabiał się milionów w branży informatycznej. Tyle przegrać :(
siema_andrzej
siema_andrzej
13.06.2013, 13:21:49
  • 4
@mrgruszka: Znasz go czy tylko z opowieści? Wiadomo, że każda strona trochę przesadza dlatego wypadałoby też poznać jego wersję
A.....o
A.....o
konto usunięte 13.06.2013, 12:25:18
  • 84
Atak na jego willę wygląda jak w GTA albo w Scarface.

Wytłumaczcie mi - dlaczego zabrali jego samochody na lawetach?
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matiusmm
matiusmm
13.06.2013, 12:31:04
  • 155
@Axelio: złodzieje tak działają
Wapniak
Wapniak
13.06.2013, 12:33:00
  • 71
@Axelio: Mógł w którymś ukryć pendrive!
e.....e
e.....e
konto usunięte 13.06.2013, 12:10:01
  • 83
no, czołgami mogli jeszcze przyjechać
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

J.....d
J.....d
konto usunięte 13.06.2013, 12:49:10
  • 37
@elnoche:

A po co w ogóle półśrodki? huknąć pociskiem Tomahawk i poprawić napalmem.
GilbertEatingGrape
GilbertEatingGrape
13.06.2013, 13:33:47
  • 22
@Jack3d: a potem zamachać kowbojskim kapeluszem krzycząc "jupi kajej madafaka".
k.....i
k.....i
konto usunięte 13.06.2013, 11:39:18
  • 64
Tak mi się zdaje, że amerykańscy policjanci naoglądali się filmów o "glinach" i teraz to emulują.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Elaviart
Elaviart
13.06.2013, 14:25:07
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
m.....s
m.....s
konto usunięte 13.06.2013, 16:12:59
  • 5
Tak mi się zdaje, że amerykańscy policjanci naoglądali się filmów o "glinach" i teraz to emulują.


@kapsi: spoko, tylko że to byli policjanci nowozelandzcy.
cosciekawego
cosciekawego
13.06.2013, 13:05:06
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

u.....k
u.....k
konto usunięte 13.06.2013, 14:03:29
  • 16
@4RG0S: A ich właściciele mają do nich dostęp? Nie. Więc nie trywializuj waść i nie porównuj tego do piractwa.
cosciekawego
cosciekawego
13.06.2013, 14:34:10
  • 9
że ten serwis w 99% służy do piractwa.


@4RG0S: Tak samo możesz powiedzieć o YT.
Zoltrix__
Zoltrix__
13.06.2013, 12:23:30
  • 39
Po wuja im były m4 z tłumikami :>
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

le_vampire
le_vampire
13.06.2013, 13:05:07
  • 79
@Zoltrix__:

bo Kim mógł być bossem z dużą ilością HP, nowoczesnym pancerzem kuloodpornym i RPG7 w łapach (i mógł mieć też pistolety laserowe), do tego mógł mieć 50 strażników uzbrojonych w M4A1, GB36s, CKM i masę granatów
Zoltrix__
Zoltrix__
13.06.2013, 15:08:15
  • 6
@marekq: No i najważniejsze gra zawodowo w cod'a :> Kim Dotcom #:1 in MW3
Zoltrix__ - @marekq: No i najważniejsze gra zawodowo w cod'a :> Kim Dotcom #:1 in MW3
boubobobobou
boubobobobou
13.06.2013, 12:30:25
  • 24
Jedna wielka parodia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M.....U
M.....U
konto usunięte 13.06.2013, 13:56:43
  • 21
Pamiętacie może jak kiedyś jeden z wykopowiczów opowiadał o Dotcomie? Nie jest taki święty. Dla przypomnienia: http://fugu.cba.pl/historia-tworcy-mega-w-rocznice/ i wątek na wykopie http://www.wykop.pl/link/1380375/wytwornie-plytowe-zablokowaly-radiowe-reklamy-mega-co-nz/ komentarze użytkownika @blinxdxb
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nadrill
Nadrill
13.06.2013, 15:52:56 via iOS
  • 27
@MaciejLU: @blinxdb chodz do nas i ukoncz historie o scenie, dalbym 100 wypokow za cos takiego aby bylo na glownej :(
p.....r
p.....r
konto usunięte 13.06.2013, 18:03:38
  • 1
@Nadrill: wygrales ;p
incar
incar
13.06.2013, 14:20:32
  • 11
W helikopterze policyjnym też miał swój monitoring?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

o.....n
o.....n
konto usunięte 14.06.2013, 08:08:39
  • 0
@incar: Mi to wygląda raczej tak, że Kim miał monitoring swojej posiadłości z kamer stacjonarnych, ale rozszerzony o "drona", czyli kamerkę umieszczoną na quadcopterze, która patroluje najbliższą okolicę posiadłości z powietrza. Wydaje się niemożliwe, lub niepraktyczne, ale to nie musiałby być system autonomiczny, tylko kwestia kosztów wynajęcia do służby jednego dodatkowego ciecia od monitoringu i sterowania takim quadcopterem/-ami, wymiany w nich baterii, obsługi ładowarek i już.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3101
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2462
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2314
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2038
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1804
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #technologia
  • #nauka
  • #rozrywka
  • #historia
  • #swiat
  • #polska
  • #motoryzacja
  • #kultura
  • #wydarzenia
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #wykop
  • #mikroreklama
  • #heheszki
  • #wszechswiat

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking