Wpis z mikrobloga

Na fali zacnej gównoburzy @pitrasia i @Chippy (sorki, że was wołam, ale nie chcę żeby ktoś pomyślał, że #obgadujo ) oraz tekstu, o włożeniu przyszedł mi do głowy pomysł. Każdy z nas był młody i odwalał różne akcje. #rozowepaski jaki był najbardziej żenujący tekst jaki usłyszałyście od faceta chcącego Was namówić na seks? #niebieskiepaski co #!$%@?ście/powiedzieliście najbardziej głupiego żeby zaruchać? Ja zacznę:



#wykopowezabawy
  • 20
  • Odpowiedz
@DajMiChociazWlozyc: U mnie pewnie byłoby podobnie, ale spotkania były raz na dłuższy czas, i zdecydowana większość naszych interakcji działa się w internecie. I jak to bywa z pierwszymi gimnazjalnymi miłościami, nieporadnie próbowałem klepać sobie grunt na seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Chippy: Trzeba było polować na licealistki, jeśli się nic nie zmieniło to z nimi najłatwiej o dobre seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmiać mi się chce z białorycerzy co mówią "hurr durr dupy teraz takie głupie, ruchają się z kim popadnie". Ponad 10 lat temu było podobnie, jak nie gorzej. Trójkąty u mnie były na porządku dziennym (raz się w taki wpakowałem, polecam), nie mówiąc o
  • Odpowiedz