Wpis z mikrobloga

@LubiPiwko @adulski; kupiłem go jakiś czas temu na prezent dla siostrzeńca (LVL13 czy coś koło tego). Pomyślałem sobie, że w sumie fajna zabawka - wyjmę delikatnie z pudełka, coby nie uszkodzić bo to prezent #cebulamotzno. Test zamienił się w sumie w regularną zabawę, po kilku dniach udało mi się opanować sterowanie i nawet robiłem "fikołki". Już postanowiłem sobie, że zatrzymam go dla siebie a LVL13 dostanie nowy. Niestety po kilku
@LubiPiwko: moc na maxa a on nawet nie odrywa się od podłoża.

Może Tobie pomoże kalibracja? Postaw cx-10 na płaskim podłożu. Po włączeniu drona odchylić wajchy i przytrzymać w pozycji - Lewa wajcha- lewy dolny róg, prawa wajcha prawy górny. Trzymać aż zamigocze dioda (jakieś 3 sekundy).
@LubiPiwko: do mnie woczoraj dotarl w jakieś 14 dni zabawka jest extra ! Ladowanie ok 10min i można latać 5min przez ok 30min uczylem sie latać a teraz już luźno . Poczatki trudne kilka razy w ścianę przywalilem że myślałem koniec a skubany dalej lata !!:)
@adulski: uratowałeś mi drona! :D nie zauważyłem tych oznaczeń na dole! Co prawda metodą prób i błędów musiałem kombinować jakie ustawienie jest ok. W przypływie rozpaczy kupiłem (i już otrzymałem) zapasowy silniczek, także jak Ci się Twój zepsuje daj znać to Ci wyślę za free :)
ze śmigłem już sobie poradziłem, lipa była jak dzisiaj latałem na dworze i wylądował na dachu u sąsiada (mieszkam w szeregowcach) Ale po 30minutowej akcji z drabiną odzyskałem drona !:D