Wpis z mikrobloga

@masej: A to nie mam. Ale mam cytatos z grupy na fejsie:

"Siema, słyszałem że prof. Dymarski lubi gdy na egzaminie przytacza się mu ciekawostki z wykładów, np. że na któryś wykład o Turcji przyniósł szalik Mustafy Kemala Atatürka, czy jakoś tak, dlatego proponuję żeby każdy kto coś pamięta względnie ma notatki, napisał co mówił i do jakiego tematu, chodzi tu o takie rzeczy jak przytaczane przez profesora słowa margaret thatcher
@masej: Ja się nie śmieję z tego, tylko serio zastanów się czy nie wolałbyś czegoś lepszego związanego z twoimi zainteresowaniami. Ewentualnie jako drugi kierunek. Mam znajomych na politologii i każdy z nich mówi, że to im się do niczego nie przyda i wszyscy pozaczynali inne kierunki, żeby coś z tych studiów jednak mieć.
@masej: Może nie socjologia, ale te pozostałe już chyba prędzej. Poszukaj, może coś znajdziesz ciekawego dla siebie. No a jak nie to faktycznie idź na politologię - będziesz studiował to co lubisz i przynajmniej będziesz miał fajne imprezy. Bo z politologią zawsze dobrze się bawiłem ;] Ale na pracę w zawodzie raczej bym nie liczył tak obiektywnie patrząc.