Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was pytanie. U mnie na mieście niemożliwe nigdzie jest dostanie karty graficznej - MSI gtx 970 4gb gaming.

I do speców co sa na biezaco. Wiecie gdzie mozna go najtaniej kupic i jest dostepny?

Nastepne pytanie. Jeden sklep oferuje skup sprzetu uzywanego. Mam Sapphire'a Radeona HD 7850 2 GB OC (920/1250). Dziala bez zarzutu. Chca mi dac za niego 200zl. To odpowiednia kwota?

#komputery #sprzetkomputerowy #nvidia
  • 13
  • Odpowiedz
HD 7850


@Sztofort: nie, jest to wydajność r7 260x-r9 270 około, minimum 400 zł ja bym brał, tym bardziej za wersję OC, karta normalnie ciągnie przecież najnowsze gry w średnio-wysokich detalach w fullhd, moze nie na najwyszych z hbao z aax4 itp itd ale bez aa i ze zwykłym ssao spokojnie daje radę z resztą ustawień zwykle na max/wysokie
  • Odpowiedz
Na allegro 7850 za mininum 300zł sprzedają, a to i tak wyjątkowo dobre okazje - ja osobiście za mniej niż 350zł bym nie sprzedał
  • Odpowiedz
@vilart: e tam, 400 zł nawet jest jak najbardziej okej kwotą i za tyle minimum bym podchodził, r7 260x który jest o 10-15% gorszy nówki 2gb zaczynają się w cenie 450+ zł, akurat nowego nic podobnie wydajnego nie ma więc można całkiem ładnie kaskę zarobić
  • Odpowiedz
@Jurigag: No tak doslownie jest, karta sobie radzi bez problemu z Shadow of Mordor w detalach wysokich poza teksturami na srednich, w 1920x1280 z i5.

@villart @Zuldzin @only Tak jak myslalem. Chcialbym w sumie ja sam wystawic na allegro, ale generalnie nie mam konta na ktoryms cos wiecej dzialalem, wiec watpie by ktokolwiek mi zaufal kupujac taka karte od jakies osoby z nowym kontem.
  • Odpowiedz
@Sztofort: czemu niby ? spokojnie wystawiaj tylko wrzuc prawdziwe fotki karty, ludzie jak najbardziej kupią, ewentualnie dorzuć jeszcze jakąś "gwarancję rozruchową", daj sobie licytacje jakąś od tych 250-300 i kup teraz za 450/500 i ogjeń
  • Odpowiedz
@Jurigag: Hmm, dalbym nawet normalna gwarancje ale sie juz niestety skonczyla. :) Tak czy inaczej pomysle nad tym, ale wpierw musze dorwac GTX'a nowego, ale nigdzie nie ma. Dzieki za pomoc! :)
  • Odpowiedz
@Sztofort: cóż tekstury aktualnie są robione na odwal się, często wychodzą 2x mniejsze od modderów które wyglądają prawie że identycznie a 2x mniej vramu na grafice trzeba
  • Odpowiedz
@Sztofort: Ja mając 47 punktów na allegro zacząłem wystawiać niepotrzebne graty i miałem na początku podobne obawy jak Ty. Wystarczy zrobić w miarę przejrzysty szablon dodać kilka zdjęć w dobrej jakości i konkretny opis przedmiotu i idzie z górki
  • Odpowiedz
@Jurigag: Jasna sprawa. Ale to jest robione specjalnie. Tak to by nie mieli na czym zarabiac, bo przeciez przy dobrej optymalizacji nawet obecne tytuly powinny chodzic na ultra 60fps + z kompami 4 letnimi. Ale chodzi wiadomo o co. :) $$.
  • Odpowiedz