Wpis z mikrobloga

@only: Ja tutaj nie podaję 100% informacji, że na pewno będzie 30 fps. Po prostu po usłyszeniu tego skojarzył mi się ten gif, to wrzuciłem.

@ZmutowanaFrytkownica: Myślę, że ma większą styczność z rynkiem gier niż ja. Jak będzie, to pewnie dowiemy się dopiero po premierze.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: Jeśli ograniczenie wyglądałoby tak, jak w którymś NFS to raczej nie byłoby to takie proste. W każdym razie, R* czegoś takiego nie zrobi, bo wiedzą, że byłby to strzał w stopę. 30fps to mało nawet jak na kontroler, a co dopiero myszkę.
  • Odpowiedz
Myślę, że ma większą styczność z rynkiem gier niż ja


@Qbaz: ale to wciąż gość, który robi filmy pod gimbazę i jego info o 30 klatkach dla gta v w wersji na pecety można porównać do prognozy pogody na następny rok. Nie ma oficjalnej informacji więc gada pierdoły
  • Odpowiedz
@Qbaz: #!$%@? jak ja tego typa nie trawię. Jak on straszliwie #!$%@?. Do tego #!$%@? głupoty, do których nie da źródeł (bo ich pewnie nie ma). Niech znika.
  • Odpowiedz
R* czegoś takiego nie zrobi, bo wiedzą, że byłby to strzał w stopę


@only: R* już kilka razy pokazał, że zlewa pcety ciepłym moczem. Ale fakt, mało to prawdopodobne. Nie sądzę by producenci konsol mogliby mieć na nich jakikolwiek wpływ a taki zabieg napewno by uszczerbił trochę wizerunek R*.
  • Odpowiedz