Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #cebula

Chce się pobawić w obstawianie i szukam jakiejś strony gdzie za rejestracje z ref linka dostałbym powiedzmy 10 czy 20 złota na rozpoczęcie zabawy.

Istnieje coś takiego? Jeśli tak, to chęteni zarejestruje się z czyjegoś refa :P
  • 21
  • Odpowiedz
@RzaoPaulo: @hotspurs @platkiowsiane no właśnie mi zależy na czymś tkim, żeby dostać 10 czy 20 zł, bez konieczności wpłacania, za zarejestrowanie się z czyjegoś refa. Do tej pory nie bawiłem się w bukmacherkę, i na początek chciałbym się pobawić i zobaczyć jakie będą rezultaty.
  • Odpowiedz
@Sacron: nie ma nic takiego, mozesz sobie zapisywac na papierze co bys obstawial i sam kalkulatorem liczyc wygrane/ przegrane na kartce po prostu. Z tym, ze co innego taka gra niz wplacenie i granie realnymi pieniedzmi (podejmowanie realnego ryzyka)
  • Odpowiedz
@Sacron: są jeszcze strony na których obstawiasz za wirtualne pieniądze, ale nic z tego nie wypłacisz, takie ot dla zabawy, kiedyś z jednej korzystałem ale już nie pamiętam jak się nazywała
  • Odpowiedz
@Sacron: @RzaoPaulo: Bonus a cashback to dwie różne rzeczy. Jak wpłacisz 222zł na expekt i obstawisz zgodnie z regulaminem to nie ma szans, żebyś stracił. Możesz jedynie nie zyskać (i wypłacić tyle samo co wpłaciłeś). Ja tak zarobiłem 300zł i nie wiem jak można nie chcieć z tego korzystać.

Bonusy mają to do siebie, że trzeba nimi dużo obracać przed wypłaceniem
  • Odpowiedz