Wpis z mikrobloga

Cześć mirasy, od jakiegoś czasu bawię się w produkcję muzyki, postanowiłem więc się pochwalić swoim najnowszym dziełem. Ogólnie z założeniu miał to być beat pod rapsy, ale trochę przekombinowałem i wyszło coś takiego. Być może jakiś MC zechce pod to nawinąć i powstanie nowy podgatunek trance-rap :P

Mr. Ozowsky - Super Kamiokande

#pochwalesie #produkcjamuzyki #muzyka #muzykaelektroniczna
  • 19
  • Odpowiedz
@dktr: dzięki za poradę, nie pokazywałem tego jeszcze nikomu, a odsłuchy robiłem na 3 parach słuchawek i głośnikach komputerowych, więc każda rada dot. masteringu jest na wagę złota :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dktr: na razie nie mam kasy na monitory, ale caly czas o tym mysle. Obecnie mam sluchawki audio-technica ath-m20. Robilem jakis mastering do tego walka, ale nie znam sie jeszcze na tym.
  • Odpowiedz
@dktr: z tego co zrozumiałem, w tych słuchawkach średnie tony są podbite przez co ściszyłem je w miksie, bo wydawało mi się, że są za głośno? :)
  • Odpowiedz
poprawione, mam ogólnie problem ze sklasyfikowaniem tego


@insict: Powiedziałbym że wpada to trochę pod ramy Electro Freestyle który jeszcze do dziś niektórzy uprawiają na wzór takich grup jak Freestyle Project, Music Instructor czy Flying Steps. Cechy charakterystyczne to "transowa" elektronika połączona z bitami w stylu do którego tańczą B-Boye. Tutaj masz przykład polskiego klasyka. W Polsce scena praktycznie upadła ale ruscy jeszcze działają aktywnie.
N.....E - > poprawione, mam ogólnie problem ze sklasyfikowaniem tego



@insict: Powi...
  • Odpowiedz
@NeXIcE: oo dzięki za pomoc w odnalezieniu siebie :P ogólnie lubię hip-hop i techno, house, minimal i w swoich produkcjach staram się łączyć te gatunki :)
  • Odpowiedz