Wpis z mikrobloga

@EugeniuszMotyka: nie, ale ja to wykorzystuję głównie do treningu, ale w dzień nietreningowy do pracy, też wezmę i wtedy niesamowicie poprawia koncentrację na danym zadaniu, siedzę nad projektem i jestem niesiony jak falą, brak znużenia, itp. Po wygaśnięciu działania tabletki nie ma skutków ubocznych, to nie n------k. Po prostu kofeina, guarana, ekstrakty pieprzu i innych naturalnych substancji. Generalnie to ma za zadanie zlikwidować znużenie podczas długotrwałych treningów aerobowych, ale bez
  • Odpowiedz
@jestemglodna: oczywiście, że nie, nawet do treningów jedzie się serią, np. bierze miesiąc i później ze 2 przerwy, takie ilości kofeiny mogą źle działać na ciśnienie i po jakimś czasie podwyższyć np. tętno spoczynkowe ;)

ale tabletka sesja też ma kofeinę ;)

Polecam Ci witaminy z Olimpu z ekstraktem żeńszenia - w każdej aptece, zajadaj rzodkiewkami i jak lubisz, dorzuć czosnek - to akurat do codziennego używania i podnosi koncentrację
  • Odpowiedz
@IdeaGames: Dzięki, szukałam właśnie czegoś, co pomogłoby mi tak na co dzień, bo siedzenie do 15 w szkole wysysa ze mnie energię i nie mam siły uczyć się w domu.

@Ashtraygirl: Nad tym też się zastanawiałam. Wpływa to jakoś na pamięć czy tylko kofeina daje kopa?
  • Odpowiedz
@jestemglodna: @Ashtraygirl: ja bym się zastanowił, by MB active nie dotykać, ze względu na glukozę i nośnik sacharozę, to tak jakby się zjadło kawałek batona marsa, niby ilości są niewielkie, ale nie lepiej dostarczyć sobie cukrów z diety, a nie z proszku? Już lepiej sobie zjeść owoca. Na pamięć nie powinno działać, raczej poprawia lekko oddychanie patrząc na szałwię.

Polecam odpowiednią paczkę witamin, nie musi być olimp(chociaż ma
  • Odpowiedz
@IdeaGames: Skoro tak jak mówisz ilości są niewielkie, to chyba nie powinno mi to jakoś znacząco zaszkodzić? Czy już lepiej wypić mocną kawę?

Nad dietą ciągle pracuję, chciałabym odżywiać się zdrowiej, ale często nie mam czasu na przygotowanie czegoś bardziej finezyjnego niż chleb z szynką. (,)
  • Odpowiedz