Wpis z mikrobloga

@Lysyn:

@ibeafraidi: wygięty tv to 48h8000, bo chciałem flagowy model z 1080p od samsunga, a ten ma najlepszą matryce. Sam kształt to dodatek, ale bardzo przyjemny moim zdaniem. rzeczywiście patrząc pod dużym kątem wygląda dziwnie, ale nikt nie ogląda filmów patrzac totalnie z boku, umówmy się ;) z mojej 2.5metrowej sofy nie ma takiego efektu.
@inrzynier: Ja np bym takiego nie mógł mieć(tzn móc bym mógł ale bym nie chciał) ponieważ mam w mieszkaniu otwartą przestrzeń i oglądając tv z kuchni patrze na niego pod kątem 70* :P ale fakt faktem flagowce samsunga robią wrażenie ;) w Media markcie przy tym 4k co kosztował 18tys. stałem dobre 20min :D Jak by był fotel przed nim to pół dnia :P
@ibeafraidi: wiadomo, ja najpierw obejrzałem jak to wygląda w praniu, bardzo mi sie spodobało, więc kupiłem :) 4k odpada w moim przypadku bo jest za mało materiału źródłowego w tym formacie a ja nie lubię skalowania :P
@inrzynier: no teraz sie nie opłaca :P ale analogiczna sytuacja była z xbox one/ps4, na samym początku sie nie opłacało kupować bo nei było gier a teraz juz jest nawet sporo, skąd wiesz czy za polroku/rok nie będzie na torrentach filmów już w 4k ? :>