Wpis z mikrobloga

@muciosgracjas: więc jaki jest Twój ulubiony porter bałtycki? Pytam z czystej ciekawości, bo ten Komes bardzo, naprawdę bardzo mi posmakował. Pierwszy raz piłem go ok dwóch tygodni temu, tak jak pozostałe Komesy i ten najbardziej przypadł mi do gustu więc dzisiaj będąc w Lidlu musiałem go wziąć i kolejny raz się nie zawiodłem :)

@cdawid1: w przyszłym tygodniu spróbuję kupić te piwa, dzięki za odpowiedź :)
@PioPi0: Mi też bardzo smakował, fajny kawowy posmak, alkohol ładnie przykryty, nie #!$%@? spirytusem. Ostatnio ciężko o 'ulubione', bo za każdym razem kupuje inne :D Ostatnio Mosaic APA z Birbanta mi smakował.
@PioPi0: Komes genialny Porter Bałtycki, no ale w końcu wygrał światowy konkurs, to musi być dobry ;)

Spróbuj: No.11, Pony Express, Factoria Peacemaker, a no i z porterów bardzo dobry jest Lwowski porter ukraiński (cyrylicą pisany)
@3mielu: miałem dokładnie to samo wrażenie. Niby 9% alk. a pije się go bardzo przyjemnie, nie czuć takiego chamskiego alkoholu, no i ten wachlarz smaków: kawa, czekolada, karmel, coś takiego dymionego? Według mnie naprawdę dobry porter.

@Warwick: z przyjemnością spróbuję te piwa. Coś czuję, że szykują się duże zakupy w przyszłym tygodniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@m00n: Reszta komesów faktycznie bez rewelacji. O tych dwóch co wymieniłeś też słyszałem same dobre rzeczy jak kiedyś zawitają do mojego sklepu to na pewno spróbuje :]
@m00n: @Warwick: jeśli uda mi się trafić na jeden z tych porterów to chętnie je porównam z Komesem. No i tak, pozostałe Komesy jakoś nic mi nie urwały, ale jakoś źle mi się ich nie piło ;)
@m00n: Porter komesowy jest dobry, ale z produkcji tylko on jest pijalny. Wzielam kiedys potrójny złoty (bodajze taka nazwa) i kwach. Warmiński chyba ostatnio mój ulubiony. Kormoran ogolnie fajny, z polskich z takiej sredniej półki cenowej trzymam się właśnie jego.

@PioPi0: Poprobuj wspomnianych produktów Kormorana na przykład, ale nie wiem jakie style Cie ogólnie interesują. No i idac dalej i drozej Pinta, AleBrowar, Faktoria (tu ostrożnie, bo o ile Peacemaker
@gaska: nie ograniczam się do jednego "stylu" więc z czasem na pewno poznam piwa, które wymieniłaś. Zapisze sobie te wszystkie nazwy i spróbuję je dostać, bo bardzo jestem ciekawy jak smakują i czym mnie zaskoczą ;)