Wpis z mikrobloga

#koszykowka #szczecin #wilkimorskie #azskoszalin

No i debiut w hali Arena. Nieudany dla szczecińskiego zespołu. Ogólnie początek meczu i na parkiecie i na trybunach niemrawy i dreptający w ciemnościach. Już całkiem #!$%@? mnie wzięła jak sektor kibiców przyjezdnych śmiał się w twarz kibicom w całej hali śpiewając na cały głos "gramy u siebie!".

Jako słupszczance nic milszej rzeczy by dziś nie przyniosło niż przegrana koszałkowej wiochy (sory Koszalinianie, tylko Czarni w moim sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Potem było już lepiej i nagle kibice również złapali wiatr i zaczęli głośniej śpiewać i kibicować. Wilki podniosły się przez chwilę przegrywały tylko o dwa punkty. Na plus dwaj zawodnicy (jeden biały i jeden czarny) ale nie zapamiętałam i skojarzyłam nazwisk.

Wilki - AZS 69 - 75.

Mimo wszystko fajnie znów pooglądać kosza. Brakowało mi tego tutaj w Szczecinie.

Jak net pozwoli to w komentarzach wrzucę więcej fot.
gramwmahjonga - #koszykowka #szczecin #wilkimorskie #azskoszalin

No i debiut w hali ...

źródło: comment_HsHUACANKegxrvRwJlwZHqscKtiDBKOf.jpg

Pobierz
  • 18
@JahMuffin: Sroka taki sobie, pamiętam go lepiej z czasów gdy grał w Czarnych, ale kiedy to było...

Ten czarnoskóry pan co jest na zdjęciu u góry - fajnie grał, dużo werwy, atakował. Taki jeszcze jeden - wstawię zdjęcie 10 - też ostro kontrował. Jeden Murzyn, ładnie wysoki, ładnie skacze, ale jakoś nie palił się do ataku ani defensywy a szkoda z takimi warunkami. Wyglądali mi chłopaki na niezbyt zgranych, ale potem
gramwmahjonga - @JahMuffin: Sroka taki sobie, pamiętam go lepiej z czasów gdy grał w ...

źródło: comment_y17F8zhJ6LVfPneONxQr8t4BlZRLd0xv.jpg

Pobierz
@JahMuffin: ogólnie to sory, dawno na koszu nie byłam. No i nie mam szybkiej pamięci do twarzy i nazwisk, po paru meczach już będę pewnie tych chłopaków kojarzyć :)

Kibicowsko - jak pisałam wyżej. Niemrawo. Paru chłopaków, bęben, jakieś flagi ale nie potrafili porwać tego tłumu ludzi, którzy przyszli dziś do Areny. AZSkie patałachy (sory ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) przekrzykiwały nasz sektor bez problemu.

Ludzie sami
@MrKomornik: Jasne! Nadaje się jak żadna inna hala. Idealna pod możliwą najwyższą liczbę kibiców, chociaż o tego tysiaka za dużo. Niby tłumy, ale wyzierało parę sektorów wolnymi miejscami - przedziwne, bo kolejki dziś do kas i do wejść były masakryczne! Na moje około było spokojnie około 4 tys. widzów (hala na surowo mieści 5 tys.).

Organizacja bardzo na plus = telebim, w trakcie przerwy oczywiście czirliderki, konkursy, dziś była też premiera
Miałaś fioletowe spodnie aladyna? Bo byłem niemrawym typem za bębnem. Kibicowsko nie ma spuszczania się, no ale wiadomo, że nie od razu Rzym zbudowano. Jak chodziłem na poprzedni sezon to w ogóle kibicowania nie było. Teraz jako KK nawet nie mieliśmy zbytnio jak się zorganizować i spotkać. Na bank będzie lepiej. Na razie 'młyn' to w zasadzie końcówka gimnazjum plus parę starszych osób (bez kitu czułem się #!$%@? jak dinozaur a mam
@mateusz-zp: Nie, ja raczej tylko koszykarzy.

Nic tu nie ma co na was psów (wilków) wieszać :) Jak pisałam wyżej - wiadomo, że debiut po kilkunastu latach, to wszystko w sferze kibicowskiej jest do zrobienia. A że patałaszki z Koszałkowa tego nie rozumieją, to już ich sprawa.