Wpis z mikrobloga

Powiem na początku krótko - dziś jest beznadziejny dzień do obstawiania, nawet gorszy niż wczoraj. Można potracić wiele skinów więc z góry zalecam wam żebyście nie stawiali więcej niż 5% wartości swojego ekwipunku/returnsów. A teraz przejdźmy do meritum:

1. Fnatic vs Property :

Wydawać by się mogło że pewniak, ale ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że sporo meczy 90-10 na lounge'u kończy się tak jak ludzie przewidują. Tak, to jest Fnatic który jest prawdopodobnie top1 teamem ALE : po pierwsze nie grali wczoraj za dobrze na dość słaby NiP (Fiffi carry'uje? niech mnie ktoś uszczypnie...), a po drugie jest to BO1 więc automatycznie szansa na upset wzrasta. Nie sądzę żeby Property miało tylko 10% szans na wygraną, myślę że lepszym odwzorowaniem byłoby 75-25 albo nawet 70-30. Nie jest to bezpieczny bet, jeśli chcecie włożyć swoje skiny do returnsów nawet nie licząc za bardzo na zysk to odradzam obstawianie tutaj na Fnatic mimo wszystko. Polecam 0,1$ na Property albo skip.

2. Hellraisers vs Epsilon :

Skip. Ten mecz trzeba potraktować jako rozgrzewkę dla HR. Obstawiałbym bardziej po wczorajszym meczu że mają 60% szans na wygraną. Co prawda zniszczyli Tytanów (16-1 hehe) i grają tą samą mapę, to nie można zapominać o poprzednich grach HR. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, pomijam więc ten mecz i na jego podstawie wysunę wnioski czy postawić na NiP czy HR.

3. Hellraisers vs Ninjas in Pyjamas :

Jeszcze 2 dni temu ten mecz na loungu miałby oddsy 20-80, jednak po wczorajszym meczu HR wielu ludzi liczy na tzw. hype-train kiedy to team zdobywa świetną passę i nie raz są w stanie pokonać teamy od nich lepsze. (Jak Fnatic które zaraz po przegranym eslu zniszczyło NiP w Bo3). Jeśli HR wygra dziś z Epsilonem równie przekonująco co wczoraj z Titanami (wynik w stylu 16-8 itp) to radzę obstawić medium na HR. Jeśli natomiast HR ledwo wygra (16-14) lub przegra to kierowałbym medium bet na NiP. Ważne są tu oddsy na lounge'u. W przypadku przegranej HR z Epsilonem i zmianą oddsów z 50-50 na 70-30 dla NiP, mimo wszystko zostanę przy HR tylko z niższym betem (low-med). W przypadku gdy przegrają ale oddsy pozostaną takie same - medium na NiP.

4. Epsilon vs VirtusPro

Ja wiem że zwykło się mawiać "jeśli stawiam na VP to przegrywają a jak przeciw nim to wygrywają" ale mimo wszystko myślę że bet warty postawienia. Niedawno VP wygrało z Tytanami na mapie którą chyba grają najgorzej ze wszystkich nie licząc cobble'a (nuke) i doprowadzili do dogrywki z LDLC. Co prawda przegrali ale nie zmienia to faktu że pozostają jednym z lepszych T1 teamów, podczas gdy Epsilon zamyka tą tabelkę. Śmiem nawet twierdzić że jest lepszym z T2 teamów niż jednym z gorszych T1. Mapa ma tutaj ogromne znaczenie - mirage. Niegdyś najlepsza mapa Virtusów, prawdę powiedziawszy do momentu aż Cache stał się oficjalną competetive mapą. Nie sądzę aby to przegrali nawet jeśli MICHU miałby grać zamiast Pashy. Warto zwrócić też uwagę na to jak grać będzie Epsilon w meczu z HR, ale najprawdopodobniej - medium-high bet na VP.

Resztę meczy opiszę w drugim wpisie.

#stawiajzzyciorysem #csgobets #csgolounge

Wołam także @Obliv ponieważ mnie o to poprosił.
  • 9