Wpis z mikrobloga

@backback: @swierczek92:

Pamiętam jek pierwszy raz na żywo zobaczyłem, jak jakiś gość na Szymoszkowej w kolejce do wyciągu z niej rozmawiał - wtedy wiedziałe, że chcę ją mieć tyle że byłem glutem bo miałem z 16 lat.

Niedłogo po tym moja siostra siostra gdzies w 2004r przywiozła z anglii 2 nokie 7600 - takie listki. W polsce ich prawie nie było, były załóżmy warte jakieś 700-800zl. No i trafił się
NiebieskaStokrotka - @backback: @swierczek92: 

Pamiętam jek pierwszy raz na żywo zob...

źródło: comment_oLekbYy5t9nZcd5vfKh3D0G9vVtUjYG6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NiebieskaStokrotka: od razu dopiszę, że nad SX1 też sie zastanawiałem ale po akcjach z S65 znienawidziłem siemensa i już w dupie miałem SX1. Niedługo po 6600 marzyła mi się nokia 7610, która była właśnie niespełnionym marzeniem, tak samo jak Nokia Luna.

Za to miałem zwykkłe nokie 8800 i to ze 3 sztuki bo to był zajebisty telefon. DLa 18-20latka w latach 2005-2007 to bylo szpanerstwo i klasa, ten dźwięk odsuwanego ekranu
NiebieskaStokrotka - @NiebieskaStokrotka: od razu dopiszę, że nad SX1 też sie zastana...

źródło: comment_Xb8oRN6Tt8Yhymls7V6xLdr1YkgHx7uG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@backback: Pamiętam jak spoglądałem na tę magiczną 6600 kiedy kupowałem Siemensa C60 w Idei. Stała na najwyzszej półce i kosztowała w abonamencie okrągłe 1100 zł, nawet cenę pamiętam :)
  • Odpowiedz
@backback: Miałem i była zajebista, niestety bebechy były za słabe i wymieniłem na 6630 do której jeszcze wgrywałem softa z jakiejś 'muzycznej' wersji. 6630 może była mocniejsza i miała 3G ale designu 6600 chyba nic w tych czasach nie przebijało.
  • Odpowiedz