Wpis z mikrobloga

Tam dam dam #pokazzakupy z #wish ! Dziś otrzymałem słuchawki AWEI ES-Q3I i latarkę CREE-xml T6.

Słuchawki w miarę spoko wyglądają, są metalowe i sprawiają wrażenie ciężkich. Jednak jest w nich wiele tandety: kabel jest okropny strasznie czuć że jest cienki, to samo z mikrofonem i przyciskiem są wykonane z takiego badziewnego plastiku. Nie słuchałem jeszcze bo na co dzień mam Sounmagic ES18.

Latarka. Mega! Od razu jak wziąłem paczkę do ręki to ciężka była i już wiedziałem że będzie gitnie. Latarka wykonana całkowicie z metalu jedyne elementy zewnętrzne nie metalowe to membranka przełącznika i soczewka. Latarką świecę na 3xAAA i daje rade świeci super mocno. Ma 5 trybów słabo-średnio-max-strobo-sos. Wieczorem dam fotki jak świeci ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na zdjęciach wydawała się dużo mniejsza a ma od 13,5 do 16 cm. i z bateriami waży 185 gram.

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

Wykorzystam że was wołam i od razu zapytam. Zamówiłem klawiaturę od iGeTek i ostatni log trakingu to

2014-09-19 18:27 Asendia Asia, Departure from border point of origin country


i cisza... martwić się? W ogóle jakaś dziwna szwajcarska poczta. #tracking
Pobierz rafkit - Tam dam dam #pokazzakupy z #wish ! Dziś otrzymałem słuchawki AWEI ES-Q3I i l...
źródło: comment_96ysWfPyMqKHHDq11jPVGd5SsV7sjwrc.jpg
  • 3
Słuchawki porównywałem do ES18 i PL11 bo takie tylko miałem, a więc. Dużo basu! Jak ktoś lubi to fajnie, podobnie do PL11 może minimalnie gożej. Jak ktoś ma wrażliwe uszy to zdenerwuje go że na początku są zimne ( bo metalowe ). Ogólnie grają spoko jakoś ten bas nie zabiera reszty dźwięków aż tak bardzo. W porównaniu do moich modyfikowanych ES18 grają według mnie cicho.