Wpis z mikrobloga

Mirki ale imba dziś się odyebała...

Jechałem do Warszawy żeby pozałatwiać sprawy w dziekanacie i zostawiłem na parkingu Nissana GT-R z 2008 roku.

Całe wakacje pracowałem ciężko w Anglii by zarobić na wymarzony samochód, do ciężkiej pracy przy kopaniu bejsmentów motywowały mnie filmiki z Rosji, gdzie te bestie ścigały się na ćwierć mili, oraz lubiłem oglądać filmiki z testów tego samochodu. By jak najwięcej przywieźć z Londynu jadłem tylko rzeczy z przeceny w Tesco i zbierałem kiepy z ulicy by nie wydawać niepotrzebnie na tytoń i zbierałem pety i wysypywałem je do takiego słoiczka (zabranego z Warszawy) a potem z nich kręciłem papierosy. Spałem na squotach by nie wydawać na mieszkanie i myłem się w siłowniach i prałem w pralniach.

Jadłem codziennie fasolkę bo jedna puszka kosztowała 25 pensów a czasem coś zjadłem w lidlu nie płacąc. Squot miałem blisko pracy to i na dojazdy nie musiałem wydawać a, że było to jakieś półtora godzinki od pracy to spacerowałem sobie codziennie. Po powrocie autostopem do Polski kupiłem wymarzonego Nissana GT-R z silnikiem 3.8 litra, reszty której mi brakowało dołozyli mi rodzice.

I dziś zostawiłem go na parkingu i nie mogę go znaleźć ;(

Albo ktoś go wziął albo zapomniałem, gdzie został...

Już cały dzień płaczę,,,

Jakby ktoś widział białego Nissana GT-R w okolicy UKSW w Warszawie to proszę o kontakt.

#smuteczek #motoryzacja #gubiorzeczy #proszeopomoc
  • 10
@vestar: Powiedzą Ci inni, że monitoring, że współczują, że usuń konto, dadzą plusa, a nawet dużo, powiedzą żebyś poszedł na policje.Ty musisz się wyżalić bo już wszystko to co oni napiszą zrobiłeś, ale nikt nie pocieszy Cie na duchu więc nie warto

a no i dziwne, że nie miałeś jakiejś lokacji na nim !??!?!
By jak najwięcej przywieźć z Londynu jadłem tylko rzeczy z przeceny w Tesco i zbierałem kiepy z ulicy by nie wydawać niepotrzebnie na tytoń i zbierałem pety i wysypywałem je do takiego słoiczka (zabranego z Warszawy) a potem z nich kręciłem papierosy. Spałem na squotach by nie wydawać na mieszkanie i myłem się w siłowniach i prałem w pralniach.


@Moloch99: Sam sobie odpowiedz.