Wpis z mikrobloga

@abcc5: no dentysta , weterynarz itd to duży wydatek (podobnie jak w polsce)... ale nadal nie tyle ,żeby płakać (inne zarobki, inne wydatki to oczywiste. Relatywnie patrząc do tego ile się zarabia tutaj a ile w polsce to prywatne wizyty u dentysty czy innego specjalisty to podobna półka cenowa)

Polacy wola do polski jechać z powodu tego o czym napisałem powyżej. Wegetują tutaj chcąc uciułać.

Ja tu żyję a nie
  • Odpowiedz
@fotexxx:

A faktycznie jest tak, że jak masz dużą paczkę Laysów, coś ala TvPaka to tak naprawdę w środku jest kilkanaście małych paczuszek, a nie takie 1 opakowanie, a w środku chipsy?
  • Odpowiedz
@fotexxx:

Właśnie niedawno widziałem na stronie Tesco :D

Nie wiem co gorsze, czy zjeść raz na jakiś czas całą paczkę, czy codziennie jeść po małym opakowaniu, lol ;D

Na Polskim rynku największa paka to 225 gramów - megapaka, a TV paka ma 150 (160?), porównując to do tych 450 gramów to woow :D
  • Odpowiedz
@fotexxx:

Widziałeś jak wygląda wnętrze takiej paczki? To po prostu takie pomniejszone opakowania, z napisanym logiem producenta, gramaturą, składem, kolorowymi zdjęciami itd. czy jakieś bezbarwne opakowania tylko z napisem producenta?
  • Odpowiedz