Wpis z mikrobloga

Kilka poprawek #wykopforandroid na ten tydzień.

- Poprawki dla ładowania GIFów - jeżeli wcześniej nie otwierały się one na waszym urządzeniu, sprawdźcie teraz

- Poprawki dla otwierania linków do wykopu wewnątrz aplikacji. Wcześniej mogły zdarzyć się sytuacje, w których kliknięcie w link z wykopu w aplikacji powodowało otworzenie przeglądarki zamiast wpisu/linku/ramki/profilu bezpośrednio w programie. Zostało to teraz poprawione

- Dodana możliwość bezpośredniego dzielenia się linkiem/tekstem/obrazkiem na wykopie z innej aplikacji (np w galerii możemy wybrać udostępnij -> wykop for android aby dodać ten obrazek na mikroblog)

- Poprawki występujących błędów

Pomyślałem jeszcze o zmianie sposobu dodawania wpisu/odpowiadania na coś. Mianowicie może dobrym pomysłem było by dodanie okienka jak ma Google+, czyli takie ponad treścią. Plus mogło by ono się chować na chwilę, tak aby zobaczyć treść linku/innych komentarzy i ewentualnie móc szybko zacytować klikając odpowiedni przycisk. Co o tym myślicie?

#android
źródło: comment_C7TeVXr0WfKFjP6288tpwCSC5XjiqhF1.jpg
  • 3
@damian-piwowarski: jestem też za zmianą sposobu pisania komentów/wpisów. Ale taka wielka miniaturka przy dodawaniu czegoś raczej nie jest potrzebna, chyba że nie będzie uciekać przycisk "udostepnij" (zresztą można zmienić to na np ikonke wysyłania taką jak np w smsach i umieścić ją obok pola do wpisywania, jak wszędzie).

Przypominam jeszcze o tym że fajnie by było jakby pacnięcie powodowało odświeżenie komentarzy przed pokazaniem.