Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem item na ali i dostałem wiadomość, że został wysłany 12 września. Dostałem od majfrenda tracking number, ale niestety strona HK Post go nie znajduje. Zapytałem go o co chodzi i czy już wysłał to dostałem odpowiedź:

hi dear, but now we have sent the product


http://www.aliexpress.com/store/935985


Dear buyers:


Due to Hong Kong holidays and Hong Kong customs check all kinds of product strictly then usual , so the Hong Kong post make a note that packages will be delayed on net ,the packages which are sent on 7th September - 15th September about on-line time 12- 15 days later, please understand ,the shipping is really out of our control ,thank you for support, please do not make the dispute.

Do końca Purchase Protection mam 25 dni. Mam czekać prawie do końca ochrony i otwierać dispute? Czy po wcześniej otwierać skoro tracking nie działa?

#aliexpress #tracking
  • 6
  • Odpowiedz
@cris21: Czasem tracking u mnie zaczynał działać dopiero po polskiej stronie. Na razie czekaj, pytaj go co jakiś czas, jak będzie zbliżał się koniec ochrony to otwieraj spór ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@cris21: prawie ze cytat: do końca purchase protection masz 25 dni. Dodales sobie processing time do delivery time i jest już po terminie?
  • Odpowiedz
@Akuku69: Ponad 50 dolców, w guglu zero wyników

@jablo: nie jeszcze nie, processing time: 8 dni, delivery 15-34. Aczkolwiek dzień później zamawiałem inną rzecz, też HK Post i już jest u mnie (a tracking dla niej pojawił się później).
  • Odpowiedz