Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Lechii robi się coraz bardziej napięta, poszczególne ośrodki decyzyjne nie mogą porozumieć się w sprawie nowego trenera. Obóz niemiecki, z prokurentem Adamem Mandziarą oraz menedżerem Rogerem Wittmannem na czele, na funkcję szkoleniowca bardzo mocno forują Tomasza Hajtę.


Nie zgadza się na to zarząd Lechii. - Nie ma zgody na kandydaturę Tomasza Hajty. Jego dalsze forowanie może spowodować poważny kryzys w klubie - zakomunikował nam prezes Krawczyk.


Wytworzyło się w klubie kilka obozów; ogólnie jeden wielki burdel. Borek i Suchecki na twitterze podawali, że:

- Lechii nie stać na Moniza!,

- przedstawiciele klubu rozmawaili z Pawłem Janasem,

- jednym z kandydatów na trenera jest Uwe Rapolder (bezrobotny od 3 lat, podobno mający poważne problemy z alkoholem).

A miało być tak pięknie... ( ͡° ʖ̯ ͡°) smutnazaba.psd

#lechia #ekstraklasa
  • 19
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: W takich okolicznościach to Hajto jawi się w zupełnie innym świetle, co nie zmienia faktu, że jego kandydatura w ogóle do mnie nie przemawia. Jeżeli miałbym wybierać Janas czy Hajto to dzwonię do Engela lub zatrudniam tymczasowo drugiego trenera/trenera rezerw.
  • Odpowiedz
@PedroLeon: Z twittera Borka sprzed 18 godzin:

Sytuacja bardzo dynamiczna w Ludwigshafen. Hajto bardzo bliski objęcia Lechii.


Zwolnienie Moniza i zatrudnienie Machado to na 99% decyzje Juskowiaka. On pierwszy powinien polecieć.
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: To ja tak się zapytam, od czego w tym klubie jest Juskowiak? Patrząc na transfery to on raczej nie miał nic do gadania a tylko przyklepywał oferty, a z tym Monizem to też ciekawy fakt. Pamiętam, że niby się nie dogadali, że jakaś niejasna sytuacja rodzinna i rozwiązał kontrakt, by po chwili czmychnąć do TSV. Wychodzi na to, że równie dobrze ja bym mógł być dyr.sportowym Lechii.
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: Wychodzi na to, że jedyne ewolucje jakie on mógł zrobić to te z wykładaniem papierów z szuflady na biurko ;D Szkoda mi tej Lechii, ale może jakoś to ogarną i nie skończy się Hajtą lub Janasem ;/
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: To tak jeszcze trochę poważniej. Zarząd Lechii widzi, jaka jest reakcja kibiców, nie można zapominać o tym że "Piłka nożna jest dla kibiców". Ludzie którzy budowali ten klub od Bklasy czują, że powinni mieć coś do powiedzenia i mówią NIE Tomkowi Hajcie. Zarząd to rozumie i odrzuca jego kandydaturę. Natomiast zarządcy zza zachodniej granicy mają tych kibiców głęboko w poważaniu. Tutaj może narodzić się dużo poważniejszy konflikt, coś jak
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: skończy się to tak, że ten nowy właściciel wycofa się z Lechii, piłkarze zostaną i nie będzie miał im kto płacić. Szybkie bankructwo klubu i degradacja do 3 albo i niższej ligi.
  • Odpowiedz
@arko123: Z tego co mi wiadomo większość drogich piłkarzy jest na wypożyczeniu lub ich kontrakty opłacają fundusze niezależne od Lechii (np. "właściciel" karty zawodnika) więc bankructwo nam raczej nie grozi :)
  • Odpowiedz
Ten interes w wykonaniu Niemców od początku śmierdział, kibice Lechii jeszcze się zdziwią, chyba że pogonicie co niektórych w porę.
  • Odpowiedz