Wpis z mikrobloga

@Cripex: @duskhorizon: do tej pory grałem w civ5 i po tym co zobaczyłem odpalając obie ciężko mi zrozumieć że są "bardzo okrojone" ;) warto na sam początek odrazu inwestować we wszystkie? bo najchętniej rozłożyłbym zakup wszystkich w czasie (zwłaszcza że to 100+ pln na każdą wyjdzie) i pokupował je w odstępach czasu wraz ze wzrostem skilla, który póki co jest chyba ujemny.

Jakieś protipy co warto na początek a co
@aryss: dzięki, faktycznie rozgrywka w ameryce nie specjalnie mnie póki co interesi

@Cripex: czyli nie ma za bardzo znaczenia czy będę dlc zdobywał nie w kolejności w jakiej wychodziły ?
@Cripex: cieszy mnie to ;) właśnie zgarnąłem obie na promocji, to będę polował na okazję dalej ;)

A czy np taki Sword of Islam wpływa ogólnie na rozgrywkę w starym kontynencie czy raczej wschód ?
@duskhorizon: jako że nie grałem w poprzednie części to nie mam punktu odniesienia, więc chyba nawet i lepiej :)

@Cripex: kupiłem obie części w tym samym czasie, odpaliłem w sumie obie na początku ale że ck2 dzieje się "wcześniej" to bardziej skłaniałem się ku niej, chociaż z drugiej strony eu4 ponoć jest lekko prostsza na początek.

A że na pewno będę chciał pograć w obie to poluję na dlc dla
@LibertyPrime: nie mogę instalować dema posiadając już pełną wersję

@Cripex: w takim razie chyba faktycznie zostanę przy eu4 na dłuzej :)

Do #eu4 widzę mniej dodatków, coś koniecznie potrzebuję "na start" ? "Res Publica" widzę w dość przystępnej cenie ale to co wnosi może niekoniecznie być dla mnie zauważalne :)