Wpis z mikrobloga

Mam taki pomysł, jednak musiałby być zaaprobowany zarówno przez @wykop jak i trochę wysiłku ze strony użytkowników. Dostarczyłbym na święta jakąś ładną dużą choinkę do biura wykopu (jeśli macie tam miejsce, jeśli nie to mniejsza?), a wykopowicze chętni do udziału w zabawie mogliby wysłać (podobnie jak pocztówki) jakieś świąteczne ozdoby na nią - świąteczna maść na ból d--y, bombka w kształcie cebuli, czy cokolwiek innego. Pewnie ten wpis i pomysł skończy swoją historię na moim wpisie, zostanie bez komentarza i nic z tego nie będzie, ale próbować warto. Do świąt jeszcze trochę czasu, a taka wykopowa choinka mogłaby być nie wiem w sumie czym, fajną pamiątką społeczności i miłym dodatkiem do biura przy usuwaniu trolli z mikrobloga? ;) Pewnie głupi pomysł, ale ja swoją ozdobę z chęcią dostarczę jak i choinkę którą oficjalnie mogę wyprodukować własnymi rękami od początku do końca ze zdjęciami i procesem powstawania (takie małe Jak to jest zrobione).

#wykop #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TriarchicznaTeoriaSternberga: Gdybym miał 15 lat, być może bym się zastanawiał nad tym nad czym ty próbujesz. Mam niemal 3x więcej i tego typu dyskusje mnie średnio interesują, tym bardziej, że jeżeli gardzisz daną społecznością i zakładasz na niej wciąż nowe konta - to jest bardzo słabo, więc nie będę z tobą dyskutował.
  • Odpowiedz
@vivo: ja się chętnie przyłączę do akcji. A zamiast cebuli, każdy mógłby wysłać coś własnoręcznie zrobionego albo coś, co kojarzy się z jego zawodem/życiem/miejscem zamieszkania itp.

A jedna wielka cebula na czubku i choinka byłaby naprawdę super :)
  • Odpowiedz
@vivo: 12 godzin minęło od publikacji bardzo fajnego, nietypowego, zbliżającego użytkowników pomysłu, a

aktywne w momencie pisania tego wpisu
konto @wykop ma ten pomysł w dupie, nawet go nie zaplusowało, mój portal taki piękny ._.
  • Odpowiedz
@vivo: Świetny pomysł! Jeszcze przed świętami będziemy musieli uzgodnić kilka szczegółów akcji, ale jak najbardziej jesteśmy na tak :-)
  • Odpowiedz