Wpis z mikrobloga

Słodki jezu, co te ludzie - babka poskarżyła się, że osły kopulowały w poznańskim zoo, co mogło zdemoralizować jej córkę, u dyrektora ogrodu interweniowała radna PiS xDDDDDDDDDDD

#noniemoge
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kapoan: nie twierdze, że tak nie było. Ale już poznałem ta stację do tego stopnia, że na pewno jeżeli chodzi o PIS to już sobie TVN tak ubarwil w słowa i teksty wyrwane z kontekstu aby to brzmiało jakoby ta radna PiS była jakaś upośledzona umysłowo i robiła gowno burzę, że się zwierzaki #!$%@? w zoo czy gdzie tam było.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapoan: o dzięki, za szczegółowe info. Zapoznałem się i uważam, że ta baba zrobiła i dobrze i źle.

Dobrze dlatego że jeżeli miała sygnał, że strony rodziców, iż im się to nie podoba to Zareagowała. Nie olala ludzi dobrze świadczy o niej wg mnie. Ktoś może mieć inne zdanie.

Źle: że nie wytłumaczyła rodzicom, że kopulacja zwierząt to normalne i żeby nie robiły z igły widły bo będą miały dobra
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapoan: myślę. Że będąc radnym też bym zareagował na prośby ludzi jeżeli miałbym taką możliwość. Po to się wybiera radnych by pomagali nam w okręgu i dzielnicy. Ja swojego radnego non śpi stop atakuje i już kilka moich próśb zostało pozytywne rozpatrzonych
  • Odpowiedz
@SoNuS: Ale to nie ma nic wspólnego z pomocą, tylko jest debilizmem. Serio, nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że czasem, będąc radnym, trzeba zignorować niektóre rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapoan: dałeś mi inny artukul? Ja interpretujac ten artykul wywnioskowalem, że pani radna poprosiła w imieniu rodziców aby jakoś ukryć, to że się zwierzęta bzykaja przy samej barierce
  • Odpowiedz
  • 1
@Kapoan: nie zakazala kopulacji ale poprosiła o zmianę miejsca by nie było to na samym widoku. A Ty zabierając 3 letnia córkę do zoo byś chciał widzieć jak każde zwierzę się bzyka
  • Odpowiedz
  • 1
@Kapoan: ja uważam, że jak przychodzi do mnie grupa ludzi będąc radnym powinienem przyjrzeć się bliżej danej sytuacji

*radny ma być dla ludzi :-)*
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Bardziej niż z polaczków, którzy po raz kolejny łykają propagandę jak Biedroń soczek swojego kochasia.

Za kilka tygodni wybory, więc trzeba dowalić "Pisuarom".

Ale nie, pewnie ja się czepiam?

Spoko. To daj mi znać jak usłyszysz że mass-media wytykają jakąś pierdołę dowolnej radnej z PO, SLD, albo PSL, ok?
  • Odpowiedz