Wpis z mikrobloga

@bianco86: pierwsza zasada przy kupnie jakiegokolwiek laptopa i pochodnych: żadnego vaio - to najgorsze ścierwo, 2 razy przepłacone , ze #!$%@?łym serwisem oficjalnym i tak #!$%@? w serwisowaniu (już po gwarancji) że głowa mała
  • Odpowiedz
@bianco86: Jesli chodzi o ultrabooki to samsung miecie wszystko oprócz Appla (tu akurat można sie kłócić).

Czemu samsung robi najlepsze ultrabooki ? Bo ultrabooki robi również Apple.
  • Odpowiedz
@bianco86: zastanó się czy tak naprawde potrzebujesz ultrabooka - ja mam 12 calową toshibe (netbook) - odkąd kupiłem tablet (i to zwykły androidowy acerek) to chyba ani razu jej nie włączyłem już, w sumie nawet nie wiem, po co ja nosze do pracy ze sobą (czasami używam do diagnozowania sieci, ale to naprawde sporadycznie)
  • Odpowiedz
@blackdog: wiesz, zaczynam studia a mój lapek stał się trochę stacjonarny po tym jak bateria padła. Pozatym zawsze się przymierzałem, do jakiegoś mniejszego poręcznego sprzętu, żeby zawsze mieć pod ręką
  • Odpowiedz
no ja piszę z perspektywy osoby posiadającej stacjonarkę w miarę mocna, netbooka (jak kupowałem to całkiem całkiem, 9 godzin na jednej baterii wytrzymywał) i tabletu - jakbym miał teraz kupować, to bym szukał jakiegoś tabletu na windows 8.1 z dopinaną klawiaturą
  • Odpowiedz