Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę takich forów jak elektroda czy satkurier, gdzie przesiadują takie trochę bardziej zdolne Janusze, którzy w ogóle nie potrafią dostosować się do panujących warunków w internecie. Jeszcze zazwyczaj pełnią wysokie funkcję, bo #!$%@? 60 tysięcy postów przez ostatni rok wzbudza zaufanie innych Januszy administratorów.

Założyłem sobie konto na SATkurierze, bo chciałem zadać jedno pytanie. Wybrałem nick satkurier i akurat był wolny. Produkuje się z postem, wciskam wyślij i woła o ponowne zalogowanie. Próbuje się zalogować i nic. Co się okazało? Konto zostało usunięte po kilku minutach, a nazwa dopiero teraz zastrzeżona. Bez #!$%@? słowa wyjaśnienia, bez chociażby #!$%@? wiadomości w stylu:

"Bardzo przepraszamy, ale nie zauważyliśmy, że wybrałeś nick, który może wprowadzać w błąd użytkowników. Wysyłamy formularz zmiany nicka z prośbą o wybranie innego".

Lepiej po prostu #!$%@?ć, przecież to i tak tylko nowy użytkownik, #!$%@? mu w dupe, #!$%@? z jego postem, niech pisze jeszcze raz, tylko po to żebyśmy mogli mu odpowiedzieć, żeby #!$%@?ł, bo taki temat już był.

Nigdy nie zdarzyło mi się takie coś na żadnym innym portalu, a często wybieram nick taki jak jego nazwa. Założyłem nowe "satkurier2" i już im #!$%@? nie przeszkadza.

#satkuriertocwel #janusze #elektroda #gorzkiezale #takaprawda
  • 3
  • Odpowiedz
@konto4321: Temat był wałkowany wiele razy. Następnym razem użyj opcji szukaj. Tym razem nie zbanuje, ale usuwam post.

___________________________________

Pozdrawiam ! Piszę poprawnie po Polsku !
  • Odpowiedz