Wpis z mikrobloga

Cześć cumple, chciałem zrobić pokażzakupy (nie taguje bo jeszcze nie robię), zamówiłem od chińczyka #beats pill za 28 dolarów, wszystko ładnie, sam wysłał nawet NL postem, w 17 dni od zamówienia paczka była już u mnie :) no ale klikam power nic się nie dzieję, no ok, podłączam do ładowania, ok wszystko spoko, paruje z telefonem przez bluetooth itd, po około godzince odłączam od ładowania żeby sprawdzić czy coś się naładowało i nic :( Co robić, dispute od razu czy poczekać z noc na ładowaniu?

#aliexpress #audio #glosniki
  • 8
@farbadookienn: @kamil1210: Ok, właśnie otworzyłem spór:) Filmik też nagrałem, wrzuciłem na mediafire bo tak podpowiadali na aliexpress jak coś to gdzieś indziej wrzucę.

A naprawdę świetnie wykonany głośniczek, szkoda, że ta bateria taka słaba
@limpak: ladujesz chinskim kablem z zestawu? sprobuj zamienic na jakis sprawdzony i zobacz czy pomoglo, ja tak mialem z telefonem jak niechcacy zaczalem go ladowac kablem od tabletu, przez cala noc bateria sie ladowala ledwo do 3/4 pojemnosci
@kate1990: Przepraszam, ale ja tobie do koszyka nie zaglądam, będę kupować co mi się podoba, wykonanie tego jest naprawdę świetne a jakość dźwięku jeszcze lepsza, bateria tylko nie działa. Kupiłem ten głośniczek tylko dlatego bo jest dość popularny (filmy na youtubie) a nie żeby się "przylansić". No i każdemu póki co mówiłem że zamówiłem #!$%@? bo sam uważam że beats to gówno i tyle.