Wpis z mikrobloga

@MekaS: masz jakieś doświadczenie w tym, czy po prostu tak Ci sie wydaje?

@wojtulas: jest to na pewno zwiększenie możliwości i szansy poznania jakiejś dziewczyny. Chociaż jeśli to "wiocha", to jakie dziewczyny tam mają konta? Też desperatki?
@a231: nic właściwie :) jestem ciekawy ogólnej opinii, żebym na jakiegoś leszcza potem nie wyszedł, bo pewnie jacyś znajomi wystalkują profil :D

@wojtulas: myślałem o sympatii, znalazłem jakieś stare badania na ten temat i niby tam mają najwięcej użytkowników
@kaziu12: oglądam "Dlaczego ja?" i "Trudne Sprawy" xD

Nie mam na tym polu doświadczenia bo nigdy nie zakładałem konta na żadnym takim portalu i nie mam zamiaru bo jak chce znaleźć dziewczynę sobie to wychodzę i bez problemu każda jest moja. Wydaje mi sie, że w 21 wieku na takich portalach nie znajdziesz już nikogo naprawdę ok, jeszcze dawniej to może ;] ale dziś nie sądze ;[ szczyt desperacji na coś
@MekaS: no niby tak, ale w internetach ustalasz co Cie interesuje (wiek, kolor włosów, miejsce zamiekszania) i po 1 kliknięciu masz wszystkie info ze zdjeciami. Na dyskotece teraz ciezko ocenić dziewczyny po wieku, a za młoda tez nie moze byc. I druga zasadnicza sprawa, na portalu - dziewczyny są wolne, a w realu to sam wiesz, ze trudno znaleźć jakąś fajną i do tego wolną...
@kaziu12: tylko często na spotanie przychodzi o kilka lat starsza, #!$%@? na rudo, gruba i z dzieckiem XD zakompleksiona ;) hehe, na dyskotece możesz przejechać 100 dziewczyn jednego wieczora i na pewno jakąś znajdziesz, przynajmniej widzisz ją odrazu itd.Może ona Ciebie wychwyci i poderwie? ;)
@Angel_of_death: możliwe ale mówie jak jest ( ͡º ͜ʖ͡º) pewność siebie, urok osobisty, markowe ciuchy i dobrze zawsze to jest ogromny +, najpierw sie leci na wygląd wiec to jest bardzo ważne, a dziewczyny często ze mną zostają na dłużej ze względu na charakter, poglądy itd.