Wpis z mikrobloga

Znalazłem rozwiązanie idealne. Bratu udało się znaleźć jakąś alfabete Androida na 1320 - sam na początku myślałem, że to jakiś żart. Zmieniłem więc ostatnio zakupioną 625 na coś lepszego i większego, po wielu perypetiach udało mi się wgrać KitKata na Lumię!!

Nie uwierzycie, odpowiedni sprzęt i w końcu się nie przycina( #lagdroid #nomore). Korzystam od ~tygodnia i prawie wszystko działa - GPS, aparat, no wsio. Kilka razy chrome się wysypał, ale to pewnie kwestia jakiejś poprawki.

Trochę kafelek i boję się siadać z nią w kieszeni, ale fajna, taka cieniutka. Trzyma elegancko, lepiej niż ten szmelc który zwykle sprzedają z Androidem.

Duet idealny! Dobrej jakości sprzęt wolny od softu majkrosoftu.

#bojowkawindowsphone #lumia #bojowkaandroid
anonim1133 - Znalazłem rozwiązanie idealne. Bratu udało się znaleźć jakąś alfabete An...

źródło: comment_JxEVl8uY6Hiu349qnfMwROUwWFC8HwXu.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@kwmaster: Google Play działa tam gdzie go wgrasz.

@anonim1133: Dziwne byłoby działanie Androida lepiej na Lumii niż custom romach w smartfonach o lepszych bebechach, więc nie sądzę by to była zasługa "sprzętu", a optymalizacji zrobionej przez developera.
  • Odpowiedz
@anonim1133: To Ci mówię, kwestia płynności nie jest zależna od tego co siedzi w tej Lumii tylko od devów :>. Tak samo milion razy lepiej działa AOSP, Cyanogen czy Slimkat niż romy Samsunga z Touchwizem.
  • Odpowiedz
@dobrywieczor: custom romy wiecznie miały u mnie problemy, zawsze było coś nie tak. Albo aparat nie działał, albo wifi się nie chciało łączyć u mnie na chacie(a gdzie indziej działało)... Masa perypetii.
  • Odpowiedz