Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki.

Część z was może już kojarzy moją stronę (r4v.pl - tracking różnych poczt z chin), większość raczej nie.

Jako, że (wg Google Analytics) conajmniej 8% mojego ruchu pochodzi od was, chciałem was spytać o opinię.

Jakie są Wasze opinie co do tej strony? Co byście dodali?

Mam w planach:

-nową domenę (na jakąś chwytliwą, a nie mój nick :) ),

-obsługę kilku(nastu) numerów naraz,

-inną stronę mobilną, bo coś mi z tym "responsive" nie wyszło,

-obsługę większej ilości przewoźników,

-dodanie opisów poczt i statusów (na razie tylko dodałem FAQ),

-inny algorytm pobierania informacji (najpierw poczta nadania, potem poczta docelowa, np do przesyłek do krajów innych niż Polska),

-zapamiętywanie numerów.

#aliexpress #tracking #chinapost
  • 18
  • Odpowiedz
@R4vPL: Logowanie/zapamiętywanie, na zasadzie rejestrując się (lub strona sama zapamiętuje kilka numerów) można dodawać numery/kilka numerów i jeden klik na odświeżenie ich wszystkich.

W dalszych działaniach jak będzie to coś opłacalnego (i chęci Ci nie zabraknie) powiadomienia e-mail, appka mobilna z automatycznymi powiadomieniami (myślę że znajdą się osoby, które Ci pomogą).

Dodaj jakieś nieinwazyjne reklamy, co byś miał większy profit z tego, adblocka mam wyłączonego na Twojej stronie i myślę że
  • Odpowiedz
@CygaroZwasem: @Raadoslaw: e-maile, smsy i apka mobilna w jakiejś dalszej przyszłości. Postaram się dodać zapamiętywanie numerów.

Co do reklam, google wymaga treści, a nie mam zbytnio czasu (i chęci, kto lubi pisać teksty na siłę), żeby ją napisać.
  • Odpowiedz
@R4vPL: Skoro Twoja stronka opiera się głównie na numerach przesyłek z chin, to może jakaś zakładka z recenzjami/real fotami przedmiotów ten miras chciał coś takiego założyć.
  • Odpowiedz
@Raadoslaw: jak dla mnie pomysł średni, już jest forum gdzie się to wszystko zawiera: telchina.pl (50% refów od nich). Tak czy tak pomyślę, ale wolę celować w samo śledzenie.
  • Odpowiedz
@R4vPL: coś w deseń tej apki z androida "Deliveries Package Tracker" możliwość zapamiętania kilku numerów z krótkim opisie, bo jak się ma ze 20 przesyłek to po numerkach ciężko.
  • Odpowiedz
@R4vPL: witaj

Gratuluje strony

Zbieraj nr i sprawdzaj ich status co 7 dni, potem prowadz wykresy dat dostarczenia danej paczki od danego przewoznika ladnie na wykresie
  • Odpowiedz
@R4vPL: Powodzenia z projektem cumplu.

Kilka przesyłek na raz, jak wspomniałeś będzie wyśmienitym rozwinięciem. Przerzucę się, gdy to wprowadzisz :)
  • Odpowiedz