Wpis z mikrobloga

@VonHaiPaue: hahahahahahhaha,jeżeli Śląśk może pomarzyć o grze w w pucharze UEFA a dzisiaj zaprezentowali się lepiej niż legia to życzę wam powodzenia w pucharze uefa. długo tam nie pogracie ;) na tym skończe ta dyskusje.
  • Odpowiedz
@devo396: Roznica jest taka ze Legia zagrała mizernie i wygrała a Śląsk mecz życia i przegrał :) Możecie pomarzyć o dorównaniu wielkiej Legii - Pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@VonHaiPaue: mecz życia? hahahahahhahahaa

sprawdź sobie ostatnie kilka sezonów i przemyśl co powiedziałeś o wielkiej legii hahahaha budżet o tyle razy większy a wyniki tak #!$%@? słabe huahsuahsuahsa

jak dostaniecie przeciwnika typu brugge to będzie się czuć jak dziwka w gang bangu. ;)
  • Odpowiedz
@devo396: Juz sam fakt ze jarasz sie meczem z Brugią czy jak to sie tam pisze pokazuje jak uboga jest wasza pucharowa historia - Całe szczęście już tam nie gracie i prędko tam nie wrócicie - na tym mogę skończyć dyskusje - Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@VonHaiPaue: nie jaram się meczem z brugią tylko chcę dobitnie pokazać że mit wielkiej legii który próbujesz tutaj pokazać jest tylko w twojej głowie bo wyniki legii z ostatnich lat mówią co innego a z przeciwnikiem jak brugia sobie nie poradzicie i wspomniesz moje słowa, na waszej drodze stanie jakiś europejski tuz futbulo typu viktoria pilzno która ma budżet kilka razy mniejszy i nie będzie ciekawie, taka ta legia wielka.( ͡
  • Odpowiedz