Wpis z mikrobloga

Jakie są teraz sensowne buildy dla crusadera bez konieczności posiadania setówek albo konkretnych legend? Najlepiej pod lightning, bo tak grałem przed przerwą :) Na luzie t3 idzie, ale mam wrażenie, że wyżej będzie ciężko bez zmian. #diablo3
  • 5
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: crusem daleko nie zajdziesz nie posiadajac setówek, mozesz probowac z maximusem i build pod fire, ale watpie.

Akkhana wcale nie jest trudno zebrac, w jeden dzien do zrobienia jesli ladnie dogadasz sie z kadalą i bedziesz klepal greater rifty. Do tego najlepiej ring krolewskiej wspanialosci + korona leoryka z 90%+ do dzialania klejnotu. (cooldown reduction). Najgorzej jest zebrac korbacz który potrzebny jest do buildu pot shotgun(los upadlych), jak grasz
  • Odpowiedz
@Fiodooor: Setówka tylko jedna mi padła po kilku dniach a i to ze słabymi statami, nie mam specjalnie szczęścia do dropów :) Dlatego szukam alternatyw, ale właśnie - full set dla redukcji to minimum.
  • Odpowiedz
@Jednobrewy:

Bez Akkhana nic nie zrobisz. W lighting i fire nie opłaca się pchać. Holy lub physical. I zależnie co ci wypadnie. Dosyć ciekawie wypada build pod falangę. Wydaję mi się że tarczę do falangi łatwiej wydropić niż los upadłych
  • Odpowiedz