Wpis z mikrobloga

@darkroman: No mi się strasznie podoba. Już przejechałam bramę i jestem w kolejnym mieście i zastanawiam się jak długa jest cała gra :)

@Siedzi: Właśnie zakupiłam obie części na #steam jak będzie trzecia (a tez słyszałam, że ma być, to na pewno kupię :) )

@soadfan: Trudna, ale za to jaka ciekawa!
  • Odpowiedz
@Jotka93: W pierwszą część 8 godzin grałem, a w drugą o dwie mniej. Weź poprawkę na to, że to kolejny już raz, i coś tam się pamiętało mniej więcej, co należy zrobić i gdzie.

http://www.howlongtobeat.com - fajna stronka, na której możemy sprawdzić, ile szacunkowo zajmie nam ukończenie danej gry.
  • Odpowiedz
@Jotka93: No jest trochę klikania, tak szybko się tego nie przechodzi, zwłaszcza gdy utknie się w jednym momencie a na rozwiązanie się wpada po godzinie albo dłużej :) Wciąga niesamowicie. Doskonała fabuła i klimat. Przechodziłem z 10 lat temu, ale jedno pamiętam i mogę Ci zdradzić...

  • Odpowiedz
@Jotka93: Przeszedłem jedną i drugą. Obydwie kupiłem z własnej woli, bez korzystania z wersji dołączanych do czasopism (dwójka to mi nawet nie chodziła na full detalach wtedy :O). Teraz już nie jestem w stanie grać, bo zwyczajnie odkąd poznałem porządniejsze przygodówki, niezbyt mnie kręcą poupadkowe (wedle tej zasady, że przygodówki się skończyły na Lucas Arts) P&C. Jedna z tych robionych pod młode dziewczyny, które nie chodzą na dyskoteki.

Mimo wszystko
  • Odpowiedz